Milli takımın altyapısı için çok emek harcadım

Milli takımın altyapısı için çok emek harcadım
Milli takımın altyapısı için çok emek harcadım Haber Metraj
moyo

Altyapı olarak Ferhat Südoğan, Necati Özçağlayan, Ali Kemal Denizci, Osman Denizci başta olmak üzere hepsi benim hocalarımdı. Fenerbahçe camiasından Cem Pamiroğlu Şenol Çorlu ve Tolunay Kafkas'tan birçok isim aklıma gelen ve hayatıma dokunan birçok isim.

Bütün bunlar bir yana, Ersun Yanal hayatıma çok değerli bir yerde dokundu, geçişimin tam ortasında...Oyun oynamaktan futbola geçişimde çok yardımcı oldu. Hatırlayabildiğim kadarıyla Ersun Hoca ve ekibine teşekkür ederim. Unuttuğum biri varsa... o yüzden onları böyle görüyorum ve hayatıma dokunduğunu düşünenler gerçekten dokunmuş oluyor. Biraz dua, biraz eğitim ve biraz yardım için burada hepsine teşekkür etmek istiyorum. Çok pashagaming kıymetli ve kıymetlidir. Ama doğal olarak bu kariyerde Ahmed Blut'un çok iyi bir menajer olduğunu unutmak istemiyorum, Ahmed Blut'a buradan teşekkür etmek istiyorum, o her zaman yanımda oldu Galatasaray ekibinden saygılar. Ahmed Blut burada çok şey yaptı ve ona burada çok minnettarım.

A takıma girdiğimde UEFA Kupası'nı kazanan bütün kardeşler bana harçlık verdiler, yol gösterdiler ve kazanma alışkanlığı edindiler. Bunu açıklamaya çalışıyorum. Galatasaray'daki futbol kariyerim sona eriyor olabilir ama ben her zaman Galatasaray hakkında iyi şeyler konuşmaya çalışırım. Bu yüzden çok güzel şeyler var. Dürüst olmak gerekirse, birbirlerini bir daha göreceklerini hiç düşünmemiştim. Galatasaray'da her şey yolunda, Galatasaray taraftarı olmak güzel, Galatasaray'ı temsil etmek güzel. Olan her şey için teşekkürler. ben böyle hallederim Bakıyorum.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor