Türkiye Spor Gazetecileri Derneği'ne desteklerinden dolayı teşekkür etti

Türkiye Spor Gazetecileri Derneği'ne desteklerinden dolayı teşekkür etti
Türkiye Spor Gazetecileri Derneği'ne desteklerinden dolayı teşekkür etti Haber Metraj
moyo

Başkan Yardımcısı Bahar, sponsorluğun uzun süredir planlandığını söyledi. Bu süreçte dünya için inşa edilen Antalya markası ile işbirliğimiz  bitmedi ve bizi terk etmedi. Corendon ailesine şükranlarımı sunmak istiyorum. Bu beraberlik bir tek stadyum isimden ibaret olmadığını ifade etmek isterim. Antrenman bozdurgitsin sahaları formalar birçok şeyi kapsıyor. Yaşayan stadyum oluşturmak istiyoruz. 365 Gün etkinlik olan toplumsal alanların kullanıldığı bir stadyum istiyoruz” şeklinde konuştu.

Aziz Çetin: “İş birliği Türkiye’ye örnek olmalı”

Antalyaspor Başkanı Av. Aziz Çetin ise bu ortaklaşa iş ile iki Antalya markasını daha da yukarılara çıkarmak istediklerini belirterek, şu ifadelere yer verdi:

“Bugün burada, örnek bir beraberlik için bulunuyoruz. Antalya’nın 1966’dan bu yana en büyük markası olan Antalyaspor’umuz ile 18 senelik genç yaşına karşın Antalya’dan çıkıp bir dünya markası olan Corendon Airlines’ın iş birliği, bir tek Antalya’ya değil, Türkiye’ye örnek olmalı. Bilhassa kent takımlarının, kendi kentinin değerleri tarafınca haiz çıkılmasına ihtiyacı var. Bugüne dek bozdurgitsin giriş kentimizin mühim markaları ile güzel iş birliktelikleri yaptık. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ne mutlu ki ortaya koyduğumuz vizyon, yönetimimiz ile teknik kurul ve futbolcularımız arasındaki uyum, aldığımız başarı göstermiş saha neticeleri ve titizlikle uyguladığımız mali disiplin, artık ulusal ve bugün olduğu şeklinde internasyonal markaların da dikkatini çekmeye başladı. Her iki Antalya markasını daha da yukarılara taşıyacağımıza inanıyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor