Twitter Takipçi Satın Almak Güvenli Mi?

Twitter Takipçi Satın Almak Güvenli Mi?
Twitter Takipçi Satın Almak Güvenli Mi? Haber Metraj
moyo

Büyüleyici bir profil her şeydir. O olmasaydı, insanlar (sonunda sizin takipçileriniz olacaktı) oraya varır varmaz sayfanızı hızla terk edeceklerdir. Kendinizi mümkün olan en iyi ışıkta sunmanız gerekir. Profilinizi profesyonel bir şekilde oluşturmalı ve oraya koyduğunuz bilgiler güncel olmalıdır. En iyi atışınızı yapmanız gereken ilk şey profil resminizdir. Bu tam olarak görülemese de, tweet'lerinizin her birinin yanında gösterilir. Bu nedenle, sizi veya markanızı iyi temsil eden profesyonel bir resim hedeflemek istiyorsunuz. Bunun nedeni, tweet'lerinizi gördükten sonra insanları sizi kontrol etmeye çeken şeyin resminiz olmasıdır, bu yüzden birinci sınıf olduğundan emin olun.

Twitter Takipçileri Satın Alın

Twitter takipçileri olmadan, herhangi bir etkileşim almayacak tweet'ler yapacaksınız ve bunun nedeni, hesabınızı takip eden ve içeriğinizle etkileşim kuracak kimsenin olmaması olabilir. Twitter tıpkı Facebook, Instagram ve diğer sosyal ağlar gibi çalışır; ne kadar çok takipçiniz olursa, içeriğiniz için o kadar fazla katılım ve erişim elde edersiniz. Herkes, kullanıcılarla etkileşime geçmek ve işlerini veya her ne ise onu tanıtmak için sosyal medya platformlarında, sonunda herkes profiline ve gönderilerine dikkat çekmek istiyor. Daha fazla seçenekle Twitter hesabınızı daha da güçlendirin... Takipçiler asla yeterli değildir; milyonlarca takipçisi olan ünlüler bile her zaman daha fazlasını arıyor. Herhangi bir sosyal medya platformunda alakalı olduklarından emin olmak için günde birkaç kez gönderi paylaşıyorlar. Ünlü biri değilseniz, sosyal ağlarda takipçi çekmek kolay değildir. Her gün sayısız saat harcayacaksınız ve sonunda Twitter profilinizde çok az takipçiniz olacak. Bu nedenle insanlar takipçi çekmek için zaman harcamaktansa takipçi satın almayı tercih etmektedirler. Bu gönderide, Twitter takipçileri satın almak istiyorsanız izlemeniz gereken adımları ve profilinizde daha fazla Twitter takipçisi oluşturmanın diğer yollarını özetliyoruz.

Daha Fazla Twitter Takipçisi Olmanın Faydaları

Sosyal Etki

Hiç Twitter'da çok takipçisi olmayan bir influencer profili gördünüz mü? Genel olarak sosyal medya söz konusu olduğunda, etkileyici olup olmadığınızı belirleyen, profilinizdeki takipçi sayısıdır. Influencer olmak, büyük takipçileriniz olduğu ve tavsiyenize uydukları anlamına gelir, ünlülere sadece tek bir tweet atmak veya diğer sosyal platformlarda gönderi paylaşmak için milyonlarca dolar ödenmesinin nedeni budur. Büyük takipçileriniz olduğunda, birçok işletmenin işlerini veya hizmetlerini tanıtabilmeniz için size yaklaştığını göreceksiniz. Sosyal etki, herkesin Twitter'da ve Instagram veya Facebook gibi diğer sosyal medya sitelerinde takipçi tabanını artırmak için çaba sarf etmesinin nedenlerinden biridir.

Daha Fazla Etkileşim

Baştan da belirttiğimiz gibi; gönderilerinizle etkileşim alamamanızın nedeni, muhtemelen içeriğinizle etkileşime girecek kadar takipçinizin olmamasıdır. Çoğu durumda içeriğiniz takipçilerinize gösterilir veya aktif takipçileriniz diyebilirim. Tweetlerinizi beslemelerinde alacak olanlar onlar, Twitter algoritması bu şekilde çalışıyor. Tweetlerinizi alacak olan tüm takipçileriniz değil, içeriğinizle en çok etkileşim kuranlar, giriş yaptıklarında tweet'lerinizi akışlarında sıklıkla alanlardır. Twitter katılımınızdan memnun değilseniz, Twitter takipçilerinizi artırmaya ve ayrıca Tweetlerinizin kalitesini yükseltmeye odaklanmanız gerekir. twitter takipçi

Web Sitenize Daha Fazla Trafik

Twitter, kullanıcıların web sitelerine trafik oluşturabilecekleri en iyi sosyal platformlardan biridir; Yürüttüğünüz çevrimiçi iş ne olursa olsun, Twitter'ı her zaman kullanabilir ve takipçilerinizden binlerce ücretsiz trafik oluşturabilirsiniz. Daha fazla takipçiniz olduğunda, daha fazla etkileşime sahip olursunuz ve bu, Tweetlerinizde paylaştığınız bağlantıyı ziyaret eden bu takipçilerin birçoğunu bulacağınız anlamına gelir. Bağlantılarınızı gönderdikten sonra bile Twitter'dan web sitesi trafiği almıyorsanız, web sitesini ziyaret etmek için yeterli takipçiniz yok demektir.

Ürün ve Hizmetlerinizi Daha Fazla Satın

Pek çok İnternet pazarlamacısı, tam zamanlı gelirlerini Twitter'da ürün ve hizmetlerini tanıtarak kazanıyor. Twitter'da yapabileceğiniz satış sayısı büyük ölçüde takipçi boyutunuza bağlı olacaktır. Takipçileriniz, ürün ve hizmetlerinizi ilk satın alan kişilerdir ve bunun nedeni, tweet'lerinizin çoğunu görenlerdir. Nişinizde doğru Twitter takipçilerini oluşturmanız koşuluyla, satışlar garanti edilir. Ürün ve hizmetlerinizi pazarladıysanız ancak sonuç alamadıysanız, Twitter takipçilerinizi artırmaya odaklanmalı ve en önemlisi onların hedeflenen takipçiler olduğundan emin olmalısınız.

Daha Fazla Bağlantı

Kim boş bir Twitter hesabıyla bağlanmak ister ki? Bununla ilgili olabilirsiniz çünkü sıfır veya sadece birkaç takipçisi olan Twitter hesaplarıyla bağlantı kurmak istemezsiniz. Herkes kendi nişinde en çok takipçiye sahip hesapları arıyor çünkü çok sayıda takipçiye sahip olmak, baştan beri belirtildiği gibi bir otorite işaretidir. Twitter'da ne kadar çok takipçiniz varsa, günlük olarak o kadar çok bağlantı elde edersiniz. Bu nedenle Twitter kullanıcıları, satın alma pahasına da olsa Twitter takipçilerini artırmak isterler, eğer doğru Twitter takipçi satın alabilirseniz, kimse onların sahte veya aktif olmadığını belirleyemez. Nişinizdeki güçlü insanlarla bağlantı kurmak istiyorsanız, önemli sayıda takipçiniz olmalıdır çünkü çoğu, sizinle bağlantı kurmadan ve hatta sizinle ortaklık kurmadan önce neler yaptığınızı görmek için profilinizi ziyaret edecektir.

Güveninizi Artırın

Ne kadar çok Twitter takipçiniz varsa, platformdaki kullanıcıların güvenini o kadar hızlı kazanabilirsiniz. Büyük Twitter takipçilerine sahip olmak, size güvendikleri anlamına gelir ve bu, başkalarının size güvenmesini kolaylaştırır. Tavsiye veriyorsanız, büyük olasılıkla tereddüt etmeden buna inanacaklar. Bilgileriniz ne kadar güvenilir olursa olsun, çoğu kullanıcı bu tür bilgileri kabul etmekte tereddüt edecektir. Bir işletmeyi tanıtıyorsanız, ne Twitter'da ne de diğer platformlarda önemli bir takipçiniz olmadığında potansiyel müşteri bulmak zor olacaktır. Twitter hesabınız takipçisiz yeniyse, satın almak pahasına da olsa birkaç takipçi oluşturana kadar hiçbir şeyin tanıtımını yapmamalısınız. Tweetleriniz İçin Daha Fazla Gösterim Tweetlerinizin geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız, Twitter takipçilerinizi artırmaya odaklanmalısınız. Twitter takipçilerini artırmak, tweetlerinizin viral olma şansını artıracaktır, ne kadar çok takipçiniz olursa, o kadar çok retweet alırsınız. Bu, Tweetleriniz için daha fazla görünürlük, başka bir deyişle, daha fazla takipçi, daha fazla Tweet görüntüleme anlamına gelir. Birçok kullanıcı, tweet'lerinizi ücretsiz olarak ve siz bilmeden tanıtıyor olacak.

Popülerlik

Popüler olmasına rağmen az takipçisi olan Twitter hesapları gördünüz mü? Sahip olduğunuz Twitter takipçilerinin sayısı ve hesabınızın popülaritesi birlikte gider. Takipçi sayısı arttıkça popülariteniz de artacaktır çünkü daha büyük bir kitleye ulaşıyorsunuz. Daha fazla Twitter takipçisi olması hesabınıza zarar vermez çünkü az takipçili hesaplardan her zaman daha iyi tercih edilirsiniz. Kimsenin size aksini söylemesine izin vermeyin.

Twitter Takipçi Satın Almak İyi Bir Fikir mi?

Hiç Twitter takipçiniz yoksa, onları satın almaktan başka seçeneğiniz kalmaz. Pek çok Twitter kullanıcısı, etkileşim olmadığı için sizi Twitter takipçileri satın almaktan vazgeçirecek, ancak Twitter takipçileri aktif olmasa bile onları satın almanın başka faydaları da var. Yeni Twitter hesabınızda neden hiç takipçi alamadığınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bunun nedeni, çoğu insanın, herhangi bir değer sağlamadığınızın bir işareti olduğu için takipçilerinin fazla olmadığını fark ettiklerinde bir hesabı takip etmeyi görmezden gelmesidir. Öte yandan, birçok kişinin Twitter hesabını da takip ettiğini fark ettiklerinde, hesabınıza daha fazla takipçi çeken etkileşim etkisi denen bir şey var. İnsanlar, diğer insanların yaptıklarını yapma alışkanlığına sahiptir; tüm sosyal medya siteleri etkileşim etkisini kullanıyor çünkü her zaman arkadaşlarının takip ettiklerine göre önerilerde bulunacaklar. Twitter takipçileri satın almak size doğrudan etkileşim sağlamayabilir, ancak takipçilerinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor