Reklam
Reklam

Gülen'in eski sağ kolu: 'FEM Dershanesi Genel Müdürü'nü falakaya yatırdık'

Bir dönem Fethullah Gülen'in sağ kolu olarak bilinen Yeni Akit yazarı Nurettin Veren, darbe girişiminin ardından konuk olduğu programda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gülen'in eski sağ kolu: 'FEM Dershanesi Genel Müdürü'nü falakaya yatırdık'
Gülen'in eski sağ kolu: 'FEM Dershanesi Genel Müdürü'nü falakaya yatırdık'
Bu içerik 1245 kez okundu.
Reklam

CNN Türk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğuTürkiye'nin Gündemi programına, Fethullah Gülen'in bir dönem sağ kolu olarak bilinen Nurettin Veren konuk oldu. Nurettin Veren  Fethullah Gülen ile birlikte geçirdiği zamanlarda Gülen'in çocukları dövdüğünü ve kızdığı isimleri falakaya yatırdığını iddia etti.

14 AĞUSTOS İÇİN YENİ İDDİA

14 Ağustos'da Gülen'in siber saldırı yapacağını ileri süren Veren çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Gülen'in kendi yetiştirdiği elemanlarının dünyanın en kritik kuruluşlarında çalıştığını söyleyen Veren, bilgileri kendi öğrencilerine verdiklerini de ileri sürdü. 

"DEŞİFRE OLAN İMAMIN YERİNE HEMEN BİRİ GELİYOR"

Veren yaptığı açıklamada "Şuanda Cemaatin süzgecinden geçerek oralara (TSK) gelmiş yüzde 85 oranında asker var. Ben bunu 2005'te dile getirdim. Buralara eleman devşiren imamlar var. Bunlar deşifre olunca hemen başka imamlar geliyor ve o boşluk böyle doluyor" dedi. 

"GÜLEN BİRİLERİNİN BEYNİNİ YIKARKEN BİRİLERİDE ONUN BEYNİNİ YIKIYOR"

Gülen'in ilaç aldığını ve bu ilacın bir tanesinin vücuttan atılmasının 3 ayı bulduğunu ifade eden Veren, çok tehlikeli bir ilaç olduğunu belirterek "Aslında Gülen birilerinin beynini yıkarken birileride (Doktorları) Gülen'in beynini yıkıyor" dedi. 

ÇİÇEK, AKSU, ARINÇ VE GÖNÜL'ÜN ADINI VERDİ

Didem Arslan Yılmaz’ın TBMM’deki Gülenci isimleri sorması üzerine Nurettin Veren, AKP’li eski Bakanlar Cemil Çiçek, Abdülkadir Aksu, Bülent Arınç ve Vecdi Gönül’ün adını verdi. Didem Arslan Yılmaz’ın “Bu isimler programa bağlanabilir, çünkü bu çok ciddi bir iddia” demesi üzerine ise Nurettin Veren, “Ben gerçek neyse onu söylüyorum. Şimdi çıkıp yanılmışız diyebilirler tabi ama 2008-2009 döneminde gidip bunlarla yüz yüze konuştum ben, dinlemediler” diye konuştu.

 

nurettin veren yeni akit fem dersanesi fetö fethullah gülen
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta transfer tamam
Beşiktaş'ta transfer tamam
Pentagon El Adnani'nin ölümünü doğruladı
Pentagon El Adnani'nin ölümünü doğruladı