THY'den sefer saatlerinde değişiklik

Türk Hava Yolları (THY) , yeni saat düzenlemesiyle ilgili olarak sefer saatlerinde değişiklik yapacağını açıkladı. 30 Ekim 2016-25 Mart 2017 tarih aralığında gerçekleşecek uçuşlarda sefer saatleri, Türkiye çıkışlı ve Türkiye varışlı bir saat ileriye alacak.

THY'den sefer saatlerinde değişiklik
Bu içerik 456 kez okundu.

Türk Hava Yolları (THY) , yeni saat düzenlemesiyle ilgili olarak sefer saatlerinde değişiklik yapacağını açıkladı. THY'den edinilen bilgilere göre 30 Ekim 2016-25 Mart 2017 tarih aralığında gerçekleşecek uçuşlarda, yolcuların herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması için gereken tüm çalışmaları tamamladı. 

Tarife yapısı yeniden düzenlendi

Bakanlar Kurulu kararı ile kış saati uygulamasının kaldırılması ve yaz saati uygulamasının tüm yıl sürecek olması nedeniyle uçuşların tarife yapısı yeniden düzenlendi.

Sefer saatlerinde bir saatlik esneme

Türk Hava Yolları, 08 Ekim ve 09 Ekim tarihlerinde yapılacak işlemle, 30 Ekim 2016-25 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek seferlere ait saatleri, havacılık alanındaki uluslararası ve yerel otoritelerin hava trafik düzenlemelerine uyum sağlanabilmesi açısından, Türkiye çıkışlı ve Türkiye varışlı bir saat ileriye alacak.

İlgili tarife düzenlemesi sonrası yapılan tarih değişikliği ve iade talepleri, yolcu biletlerindeki orijinal ücret kurallarına göre işlem görecek.(solhaber)

thy sefer saatlerinde değişiklik türk hava yolları uçuş saatleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?