Robert De Niro Trump’ı yumruklamak istiyor

ABD'de başkanlık için yarışan Donald Trump, yayınlanan video ile ilgili olarak ABD vatandaşlarından özür diledi.Oyuncu Robert De Niro ie Trump’ı ‘yumruklamak istediğini’ açıkladı.

Robert De Niro Trump’ı yumruklamak istiyor
Bu içerik 655 kez okundu.

Washington Post’un yayınladığı iki dakikalık video ile ilgili olarak konuşan Trump, "Bazı aptalca sözler söyledim, ama benim söylediklerimle diğer kişilerin eylemleri arasında büyük bir fark var. Bill Clinton kadınları taciz etti ve Hillary de onun kurbanlarına kabadayılık etti, onlara saldırdı, rezil etti ve gözlerini korkuttu. Bunları ileriki günlerde daha çok konuşacağız" dedi

Trump, seçim kampanyasının sitesinde yer alan açıklamada, "Bu, soyunma odalarında yapılanlar gibi bir sohbet ve uzun yıllar öncesine ait bir konuşmaydı. Bill Clinton, golfsahasında benimkilerden çok daha beter sözler söylemişti. Eğer gücenen olduysa özür dilerim" ifadelerine yer verdi.

Donald Trump'ın açıklaması şöyle:

‘’Asla mükemmel bir insan olduğumu söylemedim, olmadığım biriymiş gibi davranmadım. Söylediğime ve yaptığıma pişman olduğum şeyler oldu. Bugün yayınlanan neredeyse on küsur yıllık bu videodaki sözlerim de bunlardan biri.

Beni tanıyan herkes bu sözlerin beni yansıtmadığını bilir. O sözleri sarf ettim. Hatalıydım, özür diliyorum. Tüm Amerika'yı dolaşıp değişiklikten bahsediyorum ama bu seyahatlerim beni de değiştirdi. Çocuklarını kaybetmiş acılı anneler tanıdım. İşten atılmış ve işlerini başka ülkelerdekilere kaptırmış işçilere, tek isteği daha iyi bir gelecek olan her kesimden kişilerle zaman geçirdim. Ülkemizin harika insanlarını tanıdım ve onların bana duyduğu güven beni fazlasıyla alçak gönüllü yaptı. Yarın daha iyi bir insan olmaya söz veriyorum ve sizi asla ve asla düş kırıklığına uğratmayacağım.Dürüst olalım, gerçek dünyada yaşıyoruz. Bu, bugün yüzyüze olduğumuz önemli konulardan dikkatimizi dağıtan bir şeyden başka bir şey değil. İşlerimizi kaybediyoruz, sekiz yıl öncesine göre daha az güvendeyiz ve Washington sistemi hiçbir şekilde işe yaramıyor.  Hillary Clinton ve takımıyla ülkemiz karaya oturdu.

Bazı aptalca sözler söyledim, ama benim söylediklerimle diğer kişilerin eylemleri arasında büyük bir fark var. Bill Clinton kadınları taciz etti ve Hillary de onun kurbanlarına kabadayılık etti, onlara saldırdı, rezil etti ve gözlerini korkuttu. Bunları ileriki günlerde daha çok konuşacağız. Pazar günkü açık oturumda görüşürüz.’’ Dedi

'Yumruklamak İstiyorum'

Dünyaca ünlü aktör aktör Robert de Niro ise , ABD’de insanları oy kullanmaya teşvik etmeyi amaçlayan “Geleceğin için oy kullan”  #VoteYourFuture kampanyası çerçevesinde paylaşılan Vice Exclusives videsunda Cumhuriyetçi aday Donald Trump’a yönelik sert ifadeler kullandı. Trump'a "domuz", "köpek" ve "aptal" diyen Robert de Niro “Onun yüzüne yumruk atmak istiyorum” dedi

Robert de Niro'nun videodaki sözleri şöyle:

“Demek istiyorum ki o açıkça bir aptal. O bir zibidi, o bir köpek, o bir domuz. Ne hakkında konuştuğunu bilmeyen bir aptal, dümen çeviren saçma sapan bir artist. Ödevlerini yapmıyor, umursamıyor, toplumla oynadığını düşünüyor. Vergilerini ödemiyor. O bir aptal.

Colin Powell en iyisini söyledi: O bu ülke için utanç verici, ulusal bir felaket.

İnsanların yüzüne nasıl yumruk atmak istediği hakkında mı konuyor. Tamam, onun yüzene yumruk atmak istiyorum. Bu ülkenin bu mankafanın bu aptalın olduğu yere gelmesine izin veren noktada olması beni sinirlendiriyor.

O bizim başkanlık için istediğimiz kişi mi? Sanmıyorum. Bu ülkenin yönünü önemsiyorum ve Donald Trump gibi biriyle yanlış yönde gitme ihtimalinden çok çok endişeliyim. Eğer geleceğinizi önemsiyorsanız bunun için oy kullanın.”


kaynak:T24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

donald trump hillary clinton robert de niro #voteforfuture
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?