Beşiktaş'tan iddialı açıklama: 'Mart'ta 3 yıldızlı forma hazır olacak'

Beşiktaş'ın Kartal Yuvaları'ndan sorumlu yöneticisi Hüseyin Mican, 3 yıldızlı formaların Mart'ta hazır olacağını yönünde açıklamlarda bulundu.

Beşiktaş'tan iddialı açıklama: 'Mart'ta 3 yıldızlı forma hazır olacak'
Bu içerik 843 kez okundu.

Beşiktaş'ın Kartal Yuvaları'ndan sorumlu yöneticisi Hüseyin Mican, 3 yıldızlı formaların Mart'ta hazır olacağını yönünde açıklamlarda bulundu. 

Mican'ın açıklamasının satır başları ise şöyle:

“Galatasaray ve Kiev maçlarının oynandığı günlerde Türkiye genelinde milyonu bulan satışlar gerçekleştirdik. Derbiden 3 gün sonra Kiev’e karşı da bunun devam etmesi mutluluk verici. Bundan sonraki Şampiyonlar Ligi ve derbi günlerinde de aynı ilgiyi bekliyoruz”

200 bin forma şimdiden satıldı
“Geçen sene ciromuz  65 milyon TL civarındaydı ve 400 bin forma satılmıştı. Bu seneki hedefimiz 100 milyon TL... 500 bin de forma satışı yapmayı planlıyoruz. Geçen sezonun 4 aylık dönemine göre yüzde 54 büyümemiz var. Yaklaşık 200 bin forma şimdiden satıldı”  

İnşallah 3 yıldızımız olacak
“Taraftarımız son 2 yıldızlı formalarını alsın. Yeni sezondan itibaren artık inşallah 3 yıldızımız olacak. Takımımıza inancımızdan dolayı 3. yıldız çalışmalarına şimdiden başladık. Gelecek sezonun siparişlerini bu sene sonunda vereceğiz. Şubat ya da Mart’ta üretim başlayacak”

İngiltere ve Almanya'ya sanal mağazalar
“76 satış noktalarımız var. Ekim sonuna doğru yurt dışında da çok kuvvetli olacağız. İnternet olarak bu konuda düşük seviyedeydik. Almanya ve İngiltere için sanal mağazalar açacağız. Teslimatı hızlandırıp ve maliyetleri azaltarak yurt dışındaki taraftarımıza ulaşacağız. Almanya Kartal Yuvası sanal mağazası, tüm Avrupa’ya hizmet verecek. Sonrasında ilk mağazayı yine Almanya’da açmayı planlıyoruz.” 


"Korsan ürünlere taraftarlar itibar etmesin"
“Benim bir sosyal medya takip ekibim var. Taraftarlarımızın isteklerini elimizden geldiğince dikkate alıyoruz. Sonuçta bunları taraftarlar alıyor. Onların başlattığı kampanyalar bizi motive ediyor. Hem bizi hem de çalışanlarımızı... Bu tür kampanyaların sürmesini bekliyoruz. ek olarak sosyal medyada bir hukuk ekibi oluşturduk. Korsan ürün konusunda internette satılan korsan ürünlere karşı hukuksal mücadelemiz sürüyor. Taraftarlarımız korsan ürünlere itibar etmemeleri.”


Irak’taki Türkmenler’e yardım
“Sosyal sorumluluk projeleri konusunda önemli çalışmalarımız var. Doğu ve Güney Doğu’daki okullardan gelen istekler doğrultusunda outletteki ürünleri ihtiyaç sahiplerine gönderiyoruz. Irak’taki Türkmenler için devam eden bir yardım kampanyamız var. Okullar yapıyoruz. Ben de kişisel olarak bu konuda elimden geleni yapıyorum.”


"Rakip mağazaları geziyorum"
“Beşiktaş Çarşı, Üsküdar ve Sirkeci’deki yerlerimiz, Vodafone Arena’dakiyle birlikte lokomotif mağazalarımız. Yakın dönemde Capacity ve Meydan AVM’de de mağaza açtık. Asıl amacımız sadece mağaza açmak değil; kulübe kar getirecek yerlerde mağazalar açmak... 100 milyon TL kazanıp 1 milyon kar etmek yerine 50 milyon kazanıp 5 milyon kar etme taraftarıyım. Mağaza sayımızı artırdığımız gibi kar marjımızı da artırmayı istiyoruz. Şu anda Türkiye’de bulunan spor kulüplerinden çeşitlilik açısından en iyiyiz. Ben kendim bizzat gidip diğer takımların mağazalarını geziyorum. Hatta görüş alışverişlerinde de bulunuyoruz.”

"Transfere katkı yapıyoruz"
“Hedefimiz Kartal Yuvaları’nın Talisca’nın bonservis bedeli kadar kar yapabilmesi. İnşallah bunu gerçekleştiririz. Ütopik bir şey de değil. Kulübün ne kadar yatırım yapacağı hem de taraftarın bu işe ne kadar sahip çıkacağı da önemli. Bu hedefi koyduk. Talisca çok kıymeti bir oyuncu. Transfer anlamında şu andaki gelirlerimizde transferlere katkımız var ilerleyen dönemde de artacak.” 
Fanatik

beşiktaş kartal yuvası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?