'İslam' sempozyumunda 10 Ekim protestosu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı "Günümüz İslam Dünyasında Meseleler ve Çözüm Yolları" sempozyumuna 10 Ekim protestosu damgasını vurd.

'İslam' sempozyumunda 10 Ekim protestosu
Bu içerik 539 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı "Günümüz İslam Dünyasında Meseleler ve Çözüm Yolları" sempozyumuna Cumhuriyet tarihinin en kanlı saldırısı olarak tarihe geçen 10 Ekim Ankara Katliamı protesto darbe vurdu. CHP lideri henüz konuşmaya başlamamışken atılmaya başlanan protesto sloganlarının ardından protestocular polis tarafından salon dışına çıkarıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Günümüz İslam Dünyasında Meseleler ve Çözüm Yolları" sempozyumuna katıldı. KIlıçdaroğlu kendisinden önceki konuşmacıları dinlerken salondaki bir grup, Ankara Gar patlamasıyla ilgili protesto gösterisi yaptı.

Kılıçdaroğlu tepkilerin odağı

Ayağa kalkan eylemciler, "Ankara'yı unutturmayacağız" şeklinde sloganlar attı. Grup, polis tarafından salon dışına çıkarıldı. Kılıçdaroğlu, IŞİD'in gerçekleştirdiği 10 Ekim Ankara Katliamı'nın yıldönümünde katıldığı konferans nedeniyle eleştirilere hedef olmuştu.(birgün)

islam sempozyumu 10 ekim protestosu kemal kılıçdaroğlu chp ankara
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?