FETÖ Soruşturmalarında bugün: Antalya'da AVM'de kayyum!

15 Temmuz askeri darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturmalar kapsamında kurumlara kayyum atamalarına devam ediliyor. Antalya'da düzenlenen operasyonlar sonucu Antalya'nın en büyük AVM'lerinden MarkAntalya'yı bünyesinde barındıran MLC şirketi ile Kadıahmetoğulları A.Ş.'ye, kayyum atandığı öğrenildi.

FETÖ Soruşturmalarında bugün: Antalya'da AVM'de kayyum!
Bu içerik 615 kez okundu.
15 Temmuz askeri darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında kurumlara kayyum atamalarına devam ediliyor. Antalya'da düzenlenen operasyonlar sonucu Antalya'nın en büyük AVM'lerinden MarkAntalya'yı bünyesinde barındıran MLC şirketi ile Kadıahmetoğulları A.Ş.'ye, TMSF kayyum olarak atandı.
2 şirket için kayyum talebi
Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, Antalya merkezli faaliyet gösteren 2 şirkete kayyum atanmasını talep etti. Talebi değerlendiren Antalya 5'inci Sulh Ceza Hakimliği, Kadıahmetoğulları Asfalt İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile kentin en büyük alışveriş merkezlerinden MarkAntalya'yı da bünyesinde barındıran MLC Döner Gıda Et ve Et Ürünleri Restoran Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne kayyum atanmasına karar verdi. 
 
TMSF kayyum olarak atandı

Hakimlik, 674 sayılı KHK'nın 19/2 ve CMK'nın 133/1 maddeleri gereğince, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF), yönetim organlarının tüm yetkilerini kullanmak üzere bu şirketlere kayyum olarak atanmasına karar verdi.(dha)
avm fetö kayyum antalya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?