Fenerbahçe'ye özel zırhlı otobüs!

Fenerbahçe'nin saldırılara karşı özel olarak camları kaplanan yeni zırhlı otobüsü Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde düzenlenen törenle teslim edildi.

Fenerbahçe'ye özel zırhlı otobüs!
Bu içerik 876 kez okundu.

Fenerbahçe Spor Kulubü yeni zırhlı otobüsüne kavuştu.Fenerbahçe Futbol A Takımı'nı taşıyacak yeni otobüsün camları dışarıdan gelecek saldırılara karşı özel olarak kaplandı. Fenerbahçeli futbolcuları maçlara götürecek yeni otobüsün teslim töreni, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde otobüs sponsorluğunu yapan ulaşım firmasının yöneticileri, Fenerbahçeli yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular katılımı ile gerçekleştirildi.

"Güvenli bir otobüs"

Teslim töreninde konuşan ulaşım firmasının yöneticisi özelliklerini sayarken; "Camları daha dayanıklı yapıldı. Üzerinde özel bir kaplama var." ifadelerini kullandı. Ayrıca takım otobüsünün şöförü de otobüsün yeni güvenlik önlemleri için; "Dışarıdan sopa, taş vs atılırsa içeride herhangi bir rahatsızlık yaşanmıyor. Güvenli bir otobüs." diye konuştu.

Rize dönüşü silahlı saldırı düzenlenmişti

Hatırlanacağı üzere, Fenerbahçe'nin 2014-2015 sezonunda Çaykur Rizesspor ile oynadığı maç sonrasında futbolcuları Trabzon havalimanına götüren otobüse silahlı saldırı olmuş ve otobüsün şöförü yaralanmıştı.(t24)

fenerbahçe zırhlı araç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?