Karadeniz'de 4.8 büyüklüğünde deprem!

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı'nın verilerine göre bu sabah saat 11:18 sıralarında Karadeniz açıklarında 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Karadeniz'de 4.8 büyüklüğünde deprem!
Bu içerik 570 kez okundu.
Karadeniz kıyısı güne deprem korkusu ile başladı. Kocaeli'nin Kandıra İlçesi açıklarında Karadeniz'de bu sabah saat 11:18 sıralarında Richter ölçeğine göre 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 25 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Düzce'de hissedildi.
Başbakanlık verileri paylaştı
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı'nın verilerine göre saat 11.18'de Karadeniz açıklarında 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandıra ile Sakarya Karasu açıklarında meydana gelen deprem Kocaeli, İstanbul, Sakarya ile Düzce'nin kıyı ilçelerinde hissedildi. 
 
Herhangi bir hasar yok

Yaklaşık 100 kilometre açıkta, yerin 25 kilometre derinliğinde meydana gelen depremin olduğu bölgeye en yakın yer olan Kandıra ve Karasu'da halk kısa süreli bir panik yaşadı. Deprem herhangi bir hasara yol açmadı. İzmit'te de deprem hafif şekilde hissedildi. İnsanlar kısa süreli bir panik yaşadıktan sonra günlük yaşamlarına devam etti.(dha)
deprem karadeniz kocaeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?