Kamu’ya 60 bin personel müjdesi

Maliye Bakanı Naci Ağbal 2016 yıl sonu Bütçe Gerçekleştirme Takvimi ve 2017 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Tasarısı hakkında açıklamalarda bulundu. Ağbal düzenlene basın toplantısında “2017’de kamuya farklı sektör ve kanallardan 60 bin’in üstünde personel alımı gerçekleşecek" dedi.

Kamu’ya 60 bin personel müjdesi
Bu içerik 312 kez okundu.

Maliye Bakanı Naci Ağbal  2016 yıl sonu Bütçe Gerçekleştirme Takvimi ve 2017 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Tasarısı hakkında açıklamalarda bulundu. Ağbal düzenlene basın toplantısında “2017’de kamuya farklı sektör ve kanallardan 60 bin’in üstünde personel alımı gerçekleşecek" dedi. 

Bakanlık’ta, 2016 yıl sonu Bütçe Gerçekleştirme Takvimi ve 2017 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Tasarısı hakkında düzenlenen basın toplantısında Maliye Bakanı Naci Ağbal önemli açıklamalarda bulundu.

Büyüme oranı yukarı çekilecek

Basın toplantısında konuşan Maliye Bakanı Ağbal 2017-2019 yılları arasında uygulanacak politikaların büyüme oranını yukarı çekeceğini belirtti.  Ağbal üretim, ihracat, özel ve kamu sektörleri gibi bir çok konuya değinirken “büyüme dostu bir maliye politikası” uygulayacaklarını açıkladı.

Kaynak:AA
 

maliye müjde personel kamu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küba Marquez'in heykelini yaptırıyor
Küba Marquez'in heykelini yaptırıyor
Putin'den NATO'ya suçlama: Bizi çatışmaya sokmaya çalışıyor
Putin'den NATO'ya suçlama: Bizi çatışmaya sokmaya çalışıyor