Esad'ı Kaçırmak İstemişler!

Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad'ın eşi Esma Esad Suriye'den kaçmak için teklifler aldığını açıkladı.

Esad'ı Kaçırmak İstemişler!
Bu içerik 439 kez okundu.

Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad'ın eşi Esma Esad Suriye'den 8 yıl sonra ilk röportajını Rusya'nın devlet televizyonu Rossiya 24'e verdi. Esad, bu teklifin kocasında güven bunalımı yaratma amacıyla getirildiğini ancak kendisinin iç savaş çıktığından bu yana ülkeyi terk etmediğini söyledi.
41 yaşındaki üç çocuk annesi Esad, "Suriye'den kaçma fırsatı için teklifler aldım. Bu teklifler çocuklarımın güvenliği ve mali güvencemin sağlanması yönündeydi. Bu insanların neyin peşinde olduğunu anlamak için dahi olmaya gerek yok. Bu halkın başkanlarına duydukları güveni kırmak için yapılan kasıtlı bir girişimdi" dedi.

Teklifi yapanları açıklamadı...


Teklifi yapanların Suriyeli olmadığını ifade eden Esad bunu "aptalca" olarak nitelendirdi.Esad "Ben başından beri buradayım ve başka bir yerde olmayı asla düşünmedim" diye konuştu.

Esma Esad kimdir ?

Esma Esad ,Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad 'ın eşidir. 3 çocuğu vardır. Daha önce yatırım bankacılığı alanında kariyer yapmış, Hafız Esad 'ın ölümünden sonra, Aralık 2000'de Devlet Başkanı Beşşar Esad ile evlenip Suriye'ye taşınarak bankacılık kariyerini bırakmıştır. Esma Esad aynı zamanda İngiliz vatandaşlığına da sahiptir.

 

Kaynak: Milliyet

#EsmaEsad #BeşşarEsad #Suriye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?