Yeşim Salkım: 'Kendimi duvardan duvara vurdum'

Katıldığı magazin programında özel hayatına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu ve şarkıcı Yeşim Salkım, "O kadar çok hata yaptım ki, dönüp baktığımda o kadar çok düştüm kalktım kendimi duvardan duvara vurdum" dedi.

Yeşim Salkım: 'Kendimi duvardan duvara vurdum'
Bu içerik 2098 kez okundu.

Katıldığı magazin programında özel hayatına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu ve şarkıcı Yeşim Salkım, "O kadar çok hata yaptım ki, dönüp baktığımda o kadar çok düştüm kalktım kendimi duvardan duvara vurdum" dedi. 

O kadar çok hata yaptım ki

Programda samimi itiraflarıyla dikkat çeken Salkım şunları söyledi: "Hayatım boyunca bir yuvam olsun, beni seven bir adam olsun, göğsünde yatayım saçlarımla oynasın istiyordum. Sonuç ortada. İki senedir yatağımda yalnız yatıyorum, sabah nasıl uyanacağım endişem yok. Evde makyaj yapmayan, panduflarıyla gezen bir kadınım. Evliliklerimi istediğim için bitirdim, istemesem yürütürdüm. Bakın insanlar bitiriyorlar mı? Kendin için, çevren için, çocukların için yürütürsün. Bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadındır. Perihan Mağden boşandığım yıl çıkardığı kitabında 13-14 sayfayı bana ayırmıştı. Hatta kitaba 'Erkekler bu kara kuru kadında ne buluyorlar' cümlesi ile başlıyordu. Şimdiki gençlere bakıyorum 'neler yapıyorlar, ben gençliğimde koca peşinde koşmuşum' diyorum. O kadar çok hata yaptım ki, dönüp baktığımda o kadar çok düştüm kalktım kendimi duvardan duvara vurdum ki..."

Her yerde yasaklandığım günler oldu

Uzan Ailesi'nden Hakan Uzan'la evli olduğu dönemde lüks ve şatafat içinde yaşadığını belirten Salkım, "Katıldığım bir düğünde davetlilerin tamamının 7 sülalesine bakacak yüzük takmıştım, isteyerek bıraktım o yüzüğü. Bu benim seçimimdi ve başıma neler geleceğini biliyordum. Bütün mücevherlerimi bırakıp evimden çıktım. Her yerde yasaklandığım günler oldu. Ne gazetelerde haberim çıktı, ne kliplerim döndü. Elimdeki yüzüğü satıp çocuğuma süt almış bir insanım. Helikopterden inip gemiye, gemiden inip uçağa bindiğim günler de oldu. Ben Ürdün Sarayı'nda evlenmiş bir insanım ama köpek çiftliğinde evlendiğim de oldu. Prens Charles'in düğün yemeğine katılmış biriyim. Varlığı da gördüm, yokluğu da. Hem şöhretimde hem de evliliklerimde her şeyi elime yüzüme bulaştırmışım. Tükenmişlik sendromu çok komik. Ben o zaman yerlerdeyim. Saymadım ama çok depresyona girip çıktım. Bir kolyem vardı, parasıyla yalı alınırdı. Her şeyi bıraktım. Zaten adamı bırakıyorum, bir de üzerine 'al bunları da git' mi diyecek?" şeklinde konuştu.

Dedektif tuttum

Yıllar önce dedektif tutup ihaneti belgelediğini açıklayan Yeşim Salkım, "Çok güçlü bir adama 'beni aldattın, boşanmak istiyorum' diyorsun. Adam bir de üzerine para mı verecek? Ben adamı seviyordum, adam da beni seviyordu. 48 kiloydum. günde 4 paket sigara içiyordum ve 4 tane antidepresan kullanıyordum. Ağlamaktan göz pınarım kurumuş. Annemle babamın yuvası ihanet yüzünden bitti. 26 senelik meslek hayatımda hiçbir zaman evli bir adamla olmadım. Kimsenin sevgilisini elinden almaya çalışmadım. Bunları yapmam. Bir tek şartta bir adamın hayatından giderim. O da ihanet. Yıllar önce dedektif tuttum, ihaneti belgelettim. O fotoğraflar hala duruyor. Eşimle bir kadın arabanın arka koltuğunda, restoranda, yurt dışında... Ara ara açıp o fotoğrafa bakıyorum. Düşmanımın ne kadar yakında olduğunu görmek için bakıyorum. Birçok kez ihanete uğradım. En son olan 'artık yeter' dediğim noktaydı" ifadelerini kullandı.

 

 

yeşim salkım renkli sayfalar kanal d hakan uzan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?