Müge Anlı'nın programında itiraf: 'Tecavüz ettim, öldürdüm, gömdüm'

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde 14 Ekim'de evlerinin önünde oynarken ortadan kaybolan 3, 5 yaşındaki Irmak Kupal'ın komşusu cinayeti canlı yayında itiraf etti.

Müge Anlı'nın programında itiraf: 'Tecavüz ettim, öldürdüm, gömdüm'
Bu içerik 2696 kez okundu.

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde 14 Ekim'de evlerinin önünde oynarken ortadan kaybolan 3, 5 yaşındaki Irmak Kupal'ın cinayete kurban gittiği anlaşıldı. Kayıp çocuğun haberini canlı yayınlarla gündemde tutan araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın atv'de yayınlanan programına katılan ailenin komşusu cinayeti itiraf etti ve gözaltına alındı.

Irmak'ı en son gören komşusuydu

Baba Bilal Kupa, 19 Ekim'de Müge Anlı'nın programına katılarak yardım istedi. Müge Anlı ve ekibinin Manisa Alaşehir'de başlattığı büyük çaplı araştırmada Kupal ailesinin bulunduğu mahallede hurdacılık işleriyle ilgilenen Himmet Aktürk, yanına gelen Müge Anlı ekibine Irmak'ı en son kendisinin gördüğünü ve evinin önünde oturduğunu söyledi. Himmet Aktürk'ün açıklamaları üzerine Alaşehir emniyeti özel bir ekip ve eğitimli köpeklerle arama çalışmalarına başladı. 

Günlerce programa katıldı

Kupal ailesinin komşusu olan Himmet Aktürk günlerce programa geldi. Katıldığı programlar boyunca Irmak'ı sadece gördüğünü fakat olayla ilgisi olmadığını söyledi. Şüpheli ve tutarsız açıklamaları sebebiyle şüpheler onun üzerinde yoğunlaştı.

Daha önce yeğenine istirsmarda bulunmuş

Daha önce kendi öz yeğenine cinsel istismarda bulunduğu için 1,5 yıl hapis yatan Himmet Aktürk'ün küçük çocuklara olan zaafı yaşadığı bölgedeki mahalle sakinleri tarafından biliniyordu.

Reklam arasında itiraf etti

Bugün Müge Anlı'nın programında canlı yayında, iddialar yine Hurdacı Himmet Aktürk'ün üzerineydi. Ancak kendisi ısrarla bu suçu kabul etmediğini dile getirdi. Baskılara ve ısrarlı sorulara dayanamayan Himmet Aktürk yayın arasında Müge Anlı'ya Irmak'ı kendisinin öldürdüğünü söyledi ve cinayeti işlediğini kabul etti. Stüdyoya gelen polisler Himmet Aktürk'ü gözaltına aldı.

 

müge anlı ırmak kapul cimayet çocuk istismarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?