Haciz edilen Hadise eve kapandı

Jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye yarışmasında çekim devam ederken haciz memurlarının stüdyoya gelmesiyle büyük bir şok yaşayan Hadise'den yaşanan olaylardan sonra haber alınamıyor.

Haciz edilen Hadise eve kapandı
Bu içerik 3048 kez okundu.

Jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye yarışmasında çekim devam ederken haciz memurlarının stüdyoya gelmesiyle büyük bir şok yaşayan Hadise'den yaşanan olaylardan sonra haber alınamıyor. Trendyol markasının sahibi DSM Grup ile 4 yıl önce imzaladığı 500 bin Euro'luk reklam sözleşmesine aykırı davrandığı gerekçesiyle 250 bin Euro ceza ödemeye mahkûm edilen ünlü şarkıcı Hadise, sıkıntılı günler yaşıyor. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Bir yarışma programında jüri üyesi olan Hadise, geçtiğimiz günlerde program için bant çekimleri devam ederken icra memurlarının stüdyoya gelmesiyle büyük şok yaşadı. 

Ziynet eşyalarına ve parasına el koyuldu

Programına ara vermek zorunda kalan ve gözyaşları içinde ceza tutanağını imzalayan Hadise, daha sonra programına devam etmişti.

Olaya tanıklık eden bazı seyirciler, sanatçının kulağındaki küpe ve boynundaki kolyenin stüdyoya döndüğünde üzerinde olmadığını iddia etmişti. Bu durum, icra memurlarının Hadise'nin üzerindeki ziynet eşyalarına ve paralarına el koyduğu şeklinde yorumlanmıştı.

Kimseyle görüşmüyor

Hadise'nin olaylardan sonra kendisini eve kapattığı iddia edildi. Zor günler geçiren ünlü popçudan yaşanan olaylardan beri haber alınamıyor. Yakın çevresi Hadise'nin iki gündür kendini eve kapattığını, kimseyle görüşmeyi kabul etmediğini dile getirdi.

Kaynak : Sabah Gazetesi

hadise o ses türkiye trendyol sabah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?