Sevgililere ağırlaştırılmış müebbet cezası!

Antalya'da 56 yaşındaki İzzet Demiröz'ü öldürdükten sonra cesedi parçalayıp poşetlere koyarak tuvalet çukuruna attığı iddia edilen 53 yaşındaki Fadime Sayım ile 26 yaşındaki Ahmed Bayram hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi.

Sevgililere ağırlaştırılmış müebbet cezası!
Bu içerik 562 kez okundu.

Antalya'nın Aksu İlçesi'nde oturan Devlet Su İşleri'nden (DSİ) emekli İzzet Demiröz, geçen haziran ayında eşi Nermin Demiröz'e, 'Kayseri'ye gidiyorum. Birkaç gün kalıp geleceğim' yazılı mesaj gönderdi. Sonrasında eşinden haber alamayan Nermin Demiröz, aramalara başladı. Bir süre sonra İzzet Demiröz'ün aracı, geçmişte ilişkisi olduğu öne sürülen Fadime Sayım adlı iki çocuk annesi kadının Altınova'daki evinin yakınlarında bulundu. Fadime Sayım'a İzzet Demiröz'ü görüp görmediklerini soran aile, olumsuz yanıt alınca durumu polise bildirdi.

Suçlarını itiraf ettiler

1 yıldır Ahmed Bayram ile ilişkisi olduğu tespit edilen Fadime Sayım, teknik takibe alındı. Telefon konuşmalarından İzzet Demiröz'ü öldürdükleri tespit edilen ikili, polisteki sorgularında suçlarını itiraf etti. Eve çağırıp öldürdükleri İzzet Demiröz'ün cesedini parçalara ayırdıktan sonra poşetlere doldurup, Ahmed Bayram'ın babasının Altınova Mahallesi'ndeki evinin tuvalet çukuruna attıkları ve çukurun kapağını kaynakla kapattıkları tespit edilen 2 şüpheli tutuklandı.

Söz konusu iki adamla da ilişkisi varmış

3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın 7'nci duruşmasında, savcı esas hakkındaki mütalaasını açıkladı. Mütalaada, Fadime Sayım ile İzzet Demiröz arasında duygusal ilişki olduğu belirtildi. Zaman zaman İzzet Demiröz'ün Fadime Sayım'ın evine gittiği belirtilen mütalaada, Fadime Sayım'ın aynı zamanda Ahmed Bayram ile de ilişkisi olduğu belirtildi. Belirlenemeyen nedenle Sayım ile Bayram'ın İzzet Demiröz'ü öldürmeye karar verdiği ileri sürülen mütalaada, olay günü de planın hayata geçirildiği belirtildi. Mütalaada, sanıkların ağırlaştırılmış ömür boyu hapse mahkum edilmesi istendi.

Duruşma ertelendi

Ahmed Bayram mütalaaya karşı bir diyeceği olmadığını söyledi. Fadime Sayım ise İzzet Demiröz'ü öldürmediklerini iddia etti. Demiröz'ün kalp krizi geçirip kendi kendine öldüğünü, cesetten kurtulmak için parçalara ayırıp çukura attıklarını iddia eden Fadime Sayım, öne sürüldüğü gibi İzzet Demiröz ile bir ilişkisi de olmadığını savundu. İzzet Demiröz'ün eşi Nermin Demiröz ile oğlu Deniz Demiröz, savcının mütalaasına diyecekleri olmadığını söyledi. Sanık avukatlarının esas hakkındaki mütalaaya karşı süre talep etmesi üzerine duruşma ertelendi.

Kaynak : Milliyet Haber

ağırlaştırılmış müebbet sevgili cinayet antalya dsi mahkeme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?