Irmak'ın katili tek kişilik hücrede

4 yaşındaki Irmak Kupal’a önce tecavüz eden ardından da boğarak hunharca öldüren 45 yaşındaki Himmet A.’nın kendine zarar vermemesi için tek kişilik bir hücrede gardiyan gözetiminde tutulduğu iddia edildi.

Irmak'ın katili tek kişilik hücrede
Bu içerik 1126 kez okundu.

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde komşusu olan 4 yaşındaki Irmak Kupal’a önce tecavüz eden ardından da boğarak hunharca öldüren 45 yaşındaki Himmet A.’nın kendine zarar vermemesi için Alaşehir Cezaevinde tek kişilik bir hücrede gardiyan gözetiminde tutulduğu iddia edildi.  

Aileye maaş bağlanacak

Alaşehir Kaymakamı Osman Bilgin ve eşi İlknur Bilgin'le Manisa'da komşusu tarafından öldürülen Irmak Kapul'un ailesini ziyaret etti. Bilgin aileye maaş bağlayacaklarını söyledi. 

"Bu olay Türkiye'ye mal oldu
Alaşehir Kaymakamı Osman Bilgin ve eşi İlknur Bilgin ile birlikte aileyi ziyaret etti. Evin önünde taziye ziyaretine gelenlerle birlikte oturan Kaymakam Osman Bilgin, "Aileye destek ve yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunlar acıyı kaldırmaz. Ama en azından toplumun, onun yanında olduğunu gösterir. Bu olay Türkiye'ye maloldu.

"Ailenin durumu çok zor, çok kötü"
Toplumun bu konularda çok dikkatli olması gerekir. Maalesef bazen çok iyi niyetli davranıyoruz. Ne yazık ki yarar da, zarar da en yakınınızdan geliyor. Tedbiri bizden, tevekkülü Allah'a bırakmak lazım. Bu örnek olması lazım. Ailenin durumu çok zor, çok kötü.

"Aileye maaş bağlamak için çalışmalara başladık"
Biz aileye maaş bağlamak için çalışmalara başladık. Barınma konusunda da aileden gelecek talepler doğrultusunda yardımcı olacağız. Toplumuzun acılarını paylaşması çok güzel bir şey. Aileyi yalnız bırakmıyoruz, acılarını paylaşıyoruz" dedi.

ırmak kapul manisa cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?