DMC'den Aleyna Tilki açıklaması

Doğan Music Company Genel Müdürü Samsun Demir, alkollü mekanlarda sahneye çıkması tartışma yaratan 16 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki konusunda açıklamada bulundu.

DMC'den Aleyna Tilki açıklaması
Bu içerik 2129 kez okundu.

Aleyna Tilki ile albüm anlaşması bulunan DMC'nin açıklaması şöyle:
"Aleyna Tilki’nin alkollü mekanlarda sahneye çıkmasına ilk günden beri karşıyız. Daha önce de bunu belirtmiştik. Aleyna Tilki ile olan ilişkimiz sadece albüm ile sınırlı ve bizimle olan sözleşmemizin konserlerini kapsamadığını ve bizi yetkili kılmadığı bildiririz. Aleyna Tilki’nin 18 yaşından küçük olması itibariyle sahne programlarına dair kararın ailesi ve menajeri tarafından yönetiliyor. Bu tutumumuza rağmen gelinen bu nokta bizi üzmüştür.

Aleyna Tilki’nin babası ve menajeri ile yaptığımız görüşmede bu tavrımızı bir kez daha yeniledik kendilerine. Alkolü mekanlarda sahne alınmaması gerektiği yönünde kesin ve net duruşumuzu bir kez daha sergiledik.

Aleyna’nın alkolü mekanlarda sahne almaya devam etmesi halinde de; kendisi ile yaptığımız çalışmamızı sonlandıracağımızı taraflar tekrar aktardık

Aleyna Tilki’yle DMC çatısı altında sadece albüm çıkarması ile sınırlı olan gelinen son noktayı kamuoyunun bilgisine sunarız."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?