Şener Şen:"Teklif Gelmiyor"

Son zamanlarda ismi "İçerde" dizisi ile beraber anılan usta oyuncu Şener Şen, gazetecilere konuştu. “Sizi, yakın zamanda bir dizi projesinde görebilecek miyiz?” sorusuna “Hayır” olarak cevap verdi.

Şener Şen:
Bu içerik 677 kez okundu.

Son zamanlarda ismi farklı diziler ile beraber anılan ünlü oyuncu Şener Şen, gazetecilere konuştu. “Sizi, yakın zamanda bir dizi projesinde görebilecek miyiz?” sorusuna “Hayır” olarak cevap verdi.

"Tarık'ın vefatına çok üzüldüm"

Gazetecilerin yakın zamanlarda hayata gözlerini yuman ünlü sanatçı Tarık Akan'la ilgili sordukları soruya, "Tarık'ın vefatına çok üzüldüm" dedi.

"Teklif Gelmiyor"

Film teklifleri gelmesine rağmen geri çevirdiği iddia edilen Şen, “Setlere geri dönmeyi düşünmüyor musunuz?” sorusunu soran gazetecilere “Teklif gelmiyor. Seyahatte miyiz ki dönelim arkadaşlar” sözleriyle cevap verdi.

Şener Şen Kimdir?

26.12.1941 tarihinde Adana'da doğan sanatçı, aktör Ali Şen'in oğludur. Sanat hayatına tiyatro oyunculuğuyla başlamış ve sinemaya kompozisyon rolleriyle geçmiştir. "Şalvar davası" adlı filmiyle de başrole çıktı. 1958'de Yeşil Sahne'de amatör olarak tiyatro oyunculuğuna başladı. 1964-1966 yılları arasında Doğu Anadolu'nun köylerinde ilkokul öğretmenliği yaptı. 1966'da İstanbul Belediye Şehir Tiyatrosu’na girdi. 1980-1982 yılları arasında tiyatro çalışmalarını Almanya'da sürdürdü. Uzun yıllar Kemal Sunal’lı, İlyas Salman’lı filmlerin ikinci adamıydı. İlk başrolü, geç bir tarihte Şalvar Davası 1983 ile geldi. Çeşitli yayın organları tarafından sinemada yılın oyuncusu seçildi.
15. Antalya Film Şenliği, 1978, Çöpçüler Kralı, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, 24. Antalya Film Şenliği, 1987, Muhsin Bey, En İyi Erkek Oyuncu,42. Antalya Film Şenliği, 2005, Gönül Yarası, En İyi Erkek Oyuncu ödüllerini almıştır. 

Kaynak:TGRThaber

şener şen içerde
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?