Caner Çalışırdan güzel haber!

Geçtiğimiz gün çoklu organ yetmezliği nedeniyle Gaziosmanpaşa'daki Özel Başarı Hastanesi'ne kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi gören sosyal medya fenomeni Caner Çalışır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor.

Caner Çalışırdan güzel haber!
Bu içerik 683 kez okundu.

Geçtiğimiz gün çoklu organ yetmezliği nedeniyle Gaziosmanpaşa'daki Özel Başarı Hastanesi'ne kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi gören sosyal medya fenomeni Caner Çalışır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor. 

Kamuoyunda 'Cicişler' olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy, İnstagram paylaşımları ile Çalışır'ı merak edenlere güzel bir haber verdiler.

Açıklama şöyleydi:

"Caner'i yoğun bakımda ziyaret ettik, doktoruyla görüştük. Doktorundan iyi yönde giden gelişmeleri duyunca çok mutlu olduk. Dün hayati tehlikesi yüzde 90 iken bugün yüzde 30-40'lara düşmüş."

Yarına daha da iyi olacak inşallah. Dualarınızı eksik etmeyin. Bu arada kötü kalpli insanların çirkin yorumları kendi iç dünyalarını yansıtıyor. Size hiçbir zararı olmayan bir insanın nasıl ölümünü istersiniz! Ne kadar kötü kalpli insanlar var! Bu ne hırs! Bu ne nefret!"

Caner Çalışır Kimdir?

Caner Çalışır kendini, "Radyo ve televizyonculuk bölümünden mezun oldum. Telefonuma Vine yükledim ve tatile gittiğim arkadaşım Berna Arıcı ile Vine çektik, bu Vine'da "Berna saçında kene var topla topla gene var" dedim ve bu Vine sosyal medya fenomenleri tarafından paylaşıldı. Sonra da Hürriyet Gazetesinde haberimi gördüm. Diğer sitelerde de haberim yapıldı. Fenomenlik serüvenim böyle başlamış oldu" şeklinde tanıtmıştı.

Kaynak: HaberTürk

caner çalışır kerimcan durmaz cicişler esra ceyda kardeşler gaziosmanpaşa instagram vine fenomen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?