Harun Kolçak: 'Kim bana büyü yaptı'

Kanseri yeni yenmişken şimdi de belinden rahatsızlanan Harun Kolçak Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Şimdi de belimdeki rahatsızlık nüksetti. Kim büyü yapıyor bana ulen?" ifadelerini kullandı.

Harun Kolçak: 'Kim bana büyü yaptı'
Bu içerik 534 kez okundu.

Kanseri yeni yenmişken şimdi de belinden rahatsızlanan Harun Kolçak Twitter hesabından yaptığı açıklamada  "Şimdi de belimdeki rahatsızlık nüksetti. Kim büyü yapıyor bana ulen?" ifadelerini kullandı. 

Ne olmuştu?
 
Pop müziğinin efsane ismi Harun Kolçak prostat kanseri ameliyatı sonrasında bağırsaklarının
enfeksiyon kapmasından dolayı yoğun bakıma alınmıştı. Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan Kolçak’ın durumunun ciddi olduğu bildirilmişti. Bir süredir birlikte çalıştı yapım şirketi Kolçak'ın durumu ile ilgili yaptı açıklamada "25. sanat yılı projesi için birlikte çalışmaya başladığımız değerli sanatçı abimiz Harun Kolçak, bir süredir mücadele ettiği rahatsızlıktan dolayı dün gece acil olarak hastaneye kaldırıldı ve yapılan müdahalelerin bir parçası olarak ciddi bir operasyon geçirdi. Yoğun bakımda tedavisi devam eden sanatçımızın sağlık durumu hakkındaki gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. Kendisine acil şifalar diliyor,bir an önce iyileşmesini temenni ediyoruz. Gelişmelerle ilgili sosyal medya yazılarından daha sağlıklı bilgilendirme için lütfen bizimle temasa geçiniz." ifadeleri kullanılmıştı.
 
Daha sonra  yoğun bakımdaki tedavisi tamamlanan Kolçak, hastane odasında çekilen fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaşmıştı. 

Harun Kolçak fotoğrafın altına "Hepinize sevgiler, dualarınız için eksik olmayın" notunu düşmüştü.


 
 
 
 

 

harun kolçak kanser
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antibiyotiğe Direnç 450 Milyon Yıldır Var
Antibiyotiğe Direnç 450 Milyon Yıldır Var
Onlar Birlikte Selamlayacaklar
Onlar Birlikte Selamlayacaklar