Diyarbakır uçağında bomba paniği!

THY'nin İstanbul - Diyarbakır seferini yapan uçakta bomba olduğuna dair ihbar yapıldı. İhbar üzerine Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali'nde özel bir bölüme çekilen uçakta arama çalışmaları devam ediyor.

Diyarbakır uçağında bomba paniği!
Bu içerik 458 kez okundu.

THY'nin İstanbul-Diyarbakır seferini yapan uçakta bomba olduğuna dair ihbar yapıldı. Yolcu alımı yapıldığı sırada gelen ihbar üzerine güvenli bölgeye çekilen uçakta arama yapılıyor.

Diyarbakır seferini yapması planlanan Türk Hava Yolları uçağına bomba ihbarı yapıldı.  İhbar üzerine polis uçağı güvenli bir alana çekerek arama yaptı. Saat 10.15’te kalkması planlanan TK 2602 sefer sayılı uçağın yolcuları da Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde özel bir bölüme alınarak aranıyor.


Atatürk Havalimanı patlamasını akıllara getirdi

28 Haziran 2016'da yerel saatte 21:22'de İstanbul'un Bakırköy ilçesindeki Atatürk Havalimanı'nda silahlı ve bombalı intihar saldırısı meydana gelmişti.

IŞİD mensubu olduğu belirtilen üç saldırgan, dış hatlar terminalinde önce uzun namlulu silahlarla etrafa ateş açıp, ardından da üzerlerindeki bombaları patlatmıştı. Saldırı sonucu 45 kişi hayatını kaybederken, 236 kişi yaralandı.
29 Haziran 2016'da Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bir günlük ulusal yas ilan edilmiş ve bayraklar yarıya indirilmişti.

 

Kaynak: Hürriyet

atatürkhavalimanı diyarbakır THY
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?