Haziran'dan 20 Kasım Kartal Eylemi açıklaması!

Birleşik Haziran Hareketi'den Teslim Olmayanlar Kartal'da buluşuyor eylemiyle ilgili açıklama geldi.

Haziran'dan 20 Kasım Kartal Eylemi açıklaması!
Bu içerik 1743 kez okundu.

Birleşik Haziran Hareketi'den Teslim Olmayanlar Kartal'da buluşuyor eylemiyle ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklama şöyle:

Halkımıza;

Bir süredir yoğun biçimde sürdürdüğümüz çalışmalarımız Valilik ve Emniyetle yapılan görüşmeler sonucunda yasal prosedürü tamamlamış bulunuyor. Baştan beri çalışmalarımızı ilgiyle izleyen tüm çevrelere Mitingin yasal, meşru, demokratik ve güvenli bir ortamda gerçekleşeceğini belirtmek isteriz. Bu konuda resmi makamlarla tam bir mutabakat sağlanmış olup gerek emniyetin gerekse de miting tertip komitesinin olanca hassasiyeti göstereceğine, içeriğe uygun bir düzen ve sorumluluk içinde davranacağına inanıyoruz.

Bizim bu beyanımıza aykırı görüş belirtenler, suyu bulandırıp demokratik haklar çerçevesinde gerçekleştireceğimiz bu buluşmaya başka anlamlar yükleyip kara çalmak isteyenler oldu, olacaktır. Her dönem iktidar kimse onun destekçisi olmuş kimi çevrelerin ve yandaş medyanın yalan ve çarpıtma üzerine kurulu yayınlarıyla ilgili tüm propagandalarına karşı bilinmesini isteriz ki Mitingimiz meşrudur, demokratik haktır ve tam zamanında yapılmış bir buluşmadır.

Zorbalığa, baskıya, ötekileştirmeye karşı duran, yüreği en uzaktaki yıldızla birlikte atan herkesi yarın gerçekleştireceğimiz 'Teslim Olmayacağız' mitingine bekliyoruz.

Saltanata Geçit Yok!

Teslim Olmayacağız!

Biz Kazanacağız!

Birleşik HAZİRAN Hareketi

BHH Birleşik Haziran Hareketi Teslim Olmayanlar 20 Kasım 2016 Kartal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?