CHP'li İlgezdi'den çocuk gelinliğiyle protesto!

CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, AKP'nin verdiği 'cinsel istismar tasarısını' protesto etmek için meclis kürsüsüne çocuk gelinliği ve yetişkin damatlığıyla çıktı.

CHP'li İlgezdi'den çocuk gelinliğiyle protesto!
Bu içerik 905 kez okundu.

Türkiye geçtiğimiz Perşembe gecesinden bu yana AKP'nin verdiği cinsel istismar tasarısını konuşuyor. Başbakan Binali Yıldırım bugün tasarının Adalet Komisyonu'na çekileceğini açıkladı. Ardından Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, tasarıyı Adalet Komisyonu'na çektikleri duyurdu. Muhalefet ise teklifin geri çekilmesinin yeterli olmayacağını, teklifin iptal edilmesi gerektiğini savunuyordu.
 
Kürsüye çocuk gelinliği ve yetişkin damatlığıyla çıktı

TBMM Genel Kurulu’nda gündem dışı söz alan CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, AK Parti’nin cinsel istismar önergesini eleştirmek için kürsüye çocuk gelinliği ve yetişkin damatlığıyla çıktı.
 
'Kavasa teslim etti'

Meclis Başkanvekili Ahmet Aydın, bu sırada İlgezdi’yi kürsüden gelinliği ve damatlığı göstermemesi için uyardı. Bunun üzerine CHP’li İlgezdi, elindekileri kavasa teslim etti.

 


 
'Okul ve oyun bahçesinde olması gereken  bedenler'

CHP İstanbul milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, değişik zaman ve yerlerde cinsel tacize, tecavüze  uğrayan çocuklardan örnekler vererek, okul ve oyun bahçesinde olması gereken  bedenlerin, oyunlarının bozulduğunu, kuzunun kurda teslim edildiğini söyledi.

 

Kaynak: Milliyet

gamze akkuş ilgezdi chp cinsel istismar akp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?