Joan Baez'den Grup Yoruma destek mesajı

Dünyaca ünlü folk şarkıcı ve şarkı yazarı Joan Baz gözaltına alınan Grup Yorum üyeleri hakkında açıklama yaptı. Baez, "Şarkı söyleyeceğim zaman sizin hikâyenizi anlatacağım. Bizim yerimize fedakarlık gösterdiğiniz için teşekkürler" dedi.

Joan Baez'den Grup Yoruma destek mesajı
Bu içerik 737 kez okundu.

Dünyaca ünlü folk şarkıcı ve şarkı yazarı Joan Baz gözaltına alınan Grup Yorum üyeleri hakkında açıklama yaptı. Baez,  "Şarkı söyleyeceğim zaman sizin hikâyenizi anlatacağım. Bizim yerimize fedakarlık gösterdiğiniz için teşekkürler" dedi. 
 
Grup Yorum üyeleri ve dinleyicileriyle dayanıştığı mesajında Baez, şu ifadelere yer verdi: "Hapse koyulmanızın asıl nedenleri müziğiniz ve işlerinizin insanlara dokunması, onları harekete geçirmesi, onlara kuvvet ve cesaret vermesi, fikirlerinizin doğru olması. Şimdi bu cesareti kendiniz adına taşımalısınız. Şarkı söyleyeceğim zaman sizin hikâyenizi anlatacağım. Bizim yerimize fedakarlık gösterdiğiniz için teşekkürler. İyi dileklerimle... Joan Baez."

Üyeleri tutuklandı

Halkın Hukuk Bürosu tarafından yapılan açıklama'da, Ali Aracı, İnan Altın, Selma Altın, Sultan Gökçek, Fırat Kıl, Dilan Poyraz, Helin Bölek, Abdullah Özgün'ün tutuklandığı, kafe tadilatında çalışan işçiler Musa Varıcı, Cemil Varıcı ve Mehmet Varıcı'ya da ev hapsi verildiği belirtildi. Grup yorum üyeleri geçtiğimiz hafta Okmeydanı'nda bulunan İdil Kültür Merkezi'ne yapılan polis baskınında.

joan baez grup yorum gözaltı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?