Gizli takipçilere kötü haber: İnstagram'da çok konuşulacak yenilik

Fotoğraf ve video paylaşım platformu İnstagram'ın Snapchat'ten esinlendiği Hikayeler bölümü ile ilgili yeni bir gelişme kaydedildi. Yapılan yeni güncelleme doğrultusunda İnstagram'ın Hikayeler bölümünde yayınlanan fotoğraf ve videoların ekran görüntüsü alınırsa, görüntü sahibine bildirim mesajı gönderilecek.

Gizli takipçilere kötü haber: İnstagram'da çok konuşulacak yenilik
Bu içerik 1174 kez okundu.
Sosyal paylaşım ağlarının içinde sadece fotoğraf ve video paylaşılabilmesi ile dikkat çeken İnstagram'ın yeni güncellemesi gizli takipçilerin canını sıkacak. Fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram'ın Snapchat'ten esinlendiği Hikayeler bölümünde görülen video ve fotoğrafların ekran görüntüsünü almaya çalışan kullanıcılar bu eylemi yaptığı anda görüntü sahibine bildirim mesajı gidecek!
Ekran görüntüsü almaya veda
Instagram'da Hikayeler bölümünde görülen video ve fotoğrafların ekran görüntüsünü almaya çalışan kullanıcılar bu eylemi yaptığı anda görüntü sahibine bildirim mesajı gidecek!

Instagram, Snapchat’in en beğenilen özelliklerini alırken ekran görüntüsünün alınması sonucu bildirim üretilmesi işlevini de dışarıda bırakmıyor. Ancak sosyal ağ, bu işlevi sadece dar kapsamda almayı tercih ediyor.
 
Gizli takipçiler çok kızacak

Fotoğraf ve video paylaşım platformu, bir fotoğraf veya video Instagram Direct üzerinden gönderilen kaybolan mesajların bir parçası olursa ve bunun ekran görüntüsü alınırsa, gönderen kişiye ekran görüntüsünün alındığına dair bir bildirim gönderiyor.(dha)
instagram snapchat instastorie
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?