Donald Trump Jr.'ın 'özel izin'li keçi avı!

ABD'nin çiçeği burnunda başkanı Donald Trump'ın oğlu Donald Trump Jr. Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nden aldığı özel izin ile Pazar günü Antalya'da 2 yaban keçisi vurdu.

Donald Trump Jr.'ın 'özel izin'li keçi avı!
Bu içerik 552 kez okundu.
ABD'nin çiçeği burnunda başkanı Donald Trump'ın kendisiyle aynı adı taşıyan büyük oğlu Donald Trump Jr. Antalya'nın Finike İlçesi'nde ruhsatlı ava çıkarak 2 yaban keçisi vurdu.
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nden özel izin
ABD'nin ocak ayında görevi devralacak yeni Başkanı Donald Trump'ın ilk eşi Çek model Ivana Trump'tan olan büyük oğlu işadamı Donald Trump Jr., av turizmi kapsamında avlanmak için Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nde izin alarak pazar günü Antalya'ya geldi. 5 özel koruma görevlisi ve rehberin eşlik ettiği Donald Trump Jr., Finike İlçesi Sarıkaya Yaban Hayatı Geliştirme Sahası'nda kalan Oluklu Yaylası'nda avladı. Av merakıyla bilenen oğul Trump, av sahasında özel izinle yöre halkı tarafından 'elik' olarak adlandırılan 2 yaban keçisi avladı. Av süresince geceleri dağlık alanda konaklayan Donald Trump ve beraberindeki özel koruma ekibi, dün saat 11.40'ta özel bir havayolu şirketinin tarifeli uçağıyla Almanya'ya gitti.
 
Almanya'dan geldi

Antalya'ya Almanya'dan geldiği belirtilen Donald Trump Jr.'nin, hem gelişi hem de gidişinde Antalya Havalimanı VIP Salonu'nu kullandığı kaydedildi.(dha)
donald trump jr özel izin av antalya 2 yaban keçisi vurdu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?