Kılıçdaroğlu'un kardeşi: 'Erdoğan bir Atatürk'tür'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, dün akşam katıldığı canlı yayında , "Tayyip Erdoğan Atatürk'ün koltuğunda oturan bir insan o da bir Atatürk. Türkiye Cumhuriyeti'nde cumhurbaşkanı olan Atatürk'tür" dedi.

Kılıçdaroğlu'un kardeşi: 'Erdoğan bir Atatürk'tür'
Bu içerik 1089 kez okundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirileriyle son günlerde CHP içinde tartışma yaratan kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, çok konuşulacak bir tartışmayı daha başlattı. Dün gece Beyaz TV ekranlarında bir canlı yayına katılan Celal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir Atatürk olduğunu ileri sürdü. Kılıçdaroğlu,  "Tayyip Erdoğan Atatürk'ün koltuğunda oturan bir insan o da bir Atatürk. Türkiye Cumhuriyeti'nde cumhurbaşkanı olan Atatürk'tür" dedi.

"Tayyip Erdoğan Atatürk'ün koltuğunda oturan bir insan o da bir Atatürk"

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu dün akşam Beyaz Tv'de ekrana gelen Dinamit programına telefonla bağlandı. CHP Genel Başkanı'nın kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, programda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı Atatürk'e benzetti. Kılıçdaroğlu programda, "Tayyip Erdoğan Atatürk'ün koltuğunda oturan bir insan o da bir Atatürk. Türkiye Cumhuriyeti'nde cumhurbaşkanı olan Atatürk'tür" dedi. (cumhuriyet)

celal kılıçdaroğlu kemal kılıçdaroğlu erdoğan atatürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?