Erdoğan'dan ByLock talimatı: Partiden temizleyin!

Milletvekilleri ile kahvaltıda buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yakınlarının ByLock kullandığı ortaya çıkan vekillerin temizlenmesi konusunda talimat verdi.

Erdoğan'dan ByLock talimatı: Partiden temizleyin!
Bu içerik 460 kez okundu.

AKP'li milletvekilleri ile kahvaltıda bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gündeminde ByLock vardı. Parti içinde ByLock temizliği yapılmasını dile getiren Erdoğan, milletvekillerine çarpıcı mesajlar verdi. ByLock programının çözülmesiyle 'FETÖ’cülerin tespitinde de önemli mesafeler alındığını ifade eden Erdoğan’ın, yakınlarında ByLock çıkan partililerin yakınmaması gerektiğine dikkat çekerek "ByLock’çu FETÖ’cüleri partiden de temizleyin. ByLock’çu varsa gitsin” dediği belirtildi.

Hulusi Akar "Askeri okulları kapatmayalım" demiş

Star'da yer alan habere göre, askeri okulların kapatılma kararının ardından eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un kendisine gelerek "Askeri okulları kapatmayalım" dediğini belirten Erdoğan’ın, “Neyini kapatmayacaksın paşa. Bu yetişenler nereden yetişiyor. Bunları biçmezsen bizden sonra gelenlerin de başına bela olurlar. Mesela Genelkurmay Başkanımız Hulusi Paşa, düz lise mezunu. Girsinler Milli Savunma Üniversitesi’ne oradan mezun olsunlar" değerlendirmesinde bulunduğu öğrenildi.  

"ByLock'cu varsa gitin"

'FETÖ' ile mücadelede, mağdur edebiyatına prim verilmemesini isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, yapının tümüyle temizlenmesi için kararlı duruşun devam etmesi gerektiğine dikkat çektiği bildirildi. By Lock programının çözülmesiyle 'FETÖ’cülerin tespitinde de önemli mesafeler alındığına işaret eden Erdoğan’ın, yakınlarında ByLock çıkan partililerin yakınmaması gerektiğine dikkat çekerek "ByLock’cu FETÖ’cüleri partiden de temizleyin. By Lock’cu varsa gitsin” dediği belirtildi.(t24)

recep tayyip erdoğan bylock akp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?