Müdür yardımcısından 'yanlış yorumlamayın uyarısı': İzci düğümü çalışması yapmışlar

İstanbul Başakşehir TOKİ Osmangazi Üniversitesi’nde çalıştığı iddia edilen bir öğretmenin, öğrencileriyle birlikte ‘idam ipi’yle fotoğraf çektirdiği görüntüler sosyal medyada büyük tepki topladı

Müdür yardımcısından 'yanlış yorumlamayın uyarısı': İzci düğümü çalışması yapmışlar
Bu içerik 2023 kez okundu.

İstanbul Başakşehir TOKİ Osmangazi Üniversitesi’nde çalıştığı iddia edilen bir öğretmenin, öğrencileriyle birlikte ‘idam ipi’yle fotoğraf çektirdiği ortaya çıktı!


İleriHaber’den Tuğba Özer’in haberine göre, bir ‘öğretmen’ öğrencilerin eline idam ipi vererek fotoğraf çektirdi ve bu fotoğrafı sosyal medya üzerinden “Ya devlet başa Ya kuzgun leşe… Başkaaaan…! Adalet istiyoruz” başlığıyla paylaştı.

Tepkilerden sonra sildi
Fotoğrafı yoğun tepki toplaması üzerine silen ‘öğretmen’in paylaştığı diğer fotoğraflarda da skandalın boyutları büyüyor.

CHP tepki gösterdi
CHP’li Tuncay Özkan da ‘idamcı öğretmen’e Twitter hesabından tepki gösterdi ve suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

"Sanıyorum izci düğümü çalışması yapmışlar"

Tepkilere neden olan bu paylaşım siyasetin de gündemine geldi. CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na soru önergesi verdi. İlgezdi, önergesinde, konuyla ilgili soruşturma başlatıp ve adı geçen öğretmeni çocuklardan uzak tutması gereken okul yönetiminin "Sanıyorum izci düğümü çalışması yapmışlar. Fotoğrafı yanlış yorumlamak amacını aşmak olur" şeklinde açıklama yaptığını belirtti.

 

idam ipi toki osmangazi Üniversitesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Salkim     0000-00-00 Pislik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?