Sinan Akçıl: Milletvekili olmak istiyorum!

Geçtiğimiz günlerde Gaziantep'te hayranlarıyla bir araya gelen şarkıcı Sinan Akçıl çok konuşulacak ititraflarda bulundu.

Sinan Akçıl: Milletvekili olmak istiyorum!
Bu içerik 2527 kez okundu.

Şarkı sözü yazarı ve şarkıcı Sinan Akçıl, geçtiğimiz günlerde Gaziantep’te sevenleriyle buluştu. Hayranlarına çok konuşulacak itiraflarda bulunan Akçıl, şunları söyledi:

"5 yaşındayken de konservatuara girdim"

"Annem ben karnındayken göbeğini hoparlöre dayarmış, bana Beethoven, Mozart dinletirmiş. Böylelikle ben doğmadan müzik dünyam yaratılmış. 5 yaşındayken de konservatuara girdim"

"Youtube'da kendi videolarımı izliyorum"

"Yabancı müzikte Sade, George Michael, Sting çok dinlediğim sanatçılar. Bir itirafım var, bazen kendi şarkılarımı da dinlediğim oluyor. Kendimi izleyince Youtube’daki görüntülenme sayısı artıyor"

"Türkiye’de şarkımı seslendirmeyen bir kişi kaldı"

"Türkiye’de sesini beğendiğim ve şarkımı seslendirmeyen bir kişi kaldı sadece, o da İbrahim Tatlıses. Onun da yeni çıkacak albümünde iki şarkım var"

" ‘Tabi Tabi’yi İspanyolca söyleyeceğim"

"Rotamı Latin Amerika’ya çevirdim. Miami’ye gittiğimde ‘Güney Amerika’ya neden yoğunlaşmıyoruz?’ dedim. Şimdi İspanyolca derslerine başladım. ABD ve Latin Amerika Sony ile anlaşıp ‘Tabi Tabi’yi İspanyolca söyleyeceğim. Yaza doğru çıkacak. 3 Grammy ödüllü aranjör Lu Diaz şarkının mix ve remix’ini yapacak"

"Avrupa’nın en büyük beach club’larından birini açıyorum"

"Avrupa’nın en büyük beach club’larından birini açıyorum. Güzel bir koy bulduk Marmaris’te. Ben işin işletmesinde olmayacağım. İki ortağım daha var. İşin patronu olacağım"

"Geceleri siyaset dinleyerek uyuyorum"

"Siyaseti çok seviyorum. Şu anda 30 yaşındayım ve 10-15 yıl sonra milletvekili olmak gibi bir düşüncem var. Geceleri siyaset dinleyerek uyuyorum. Çocukluğumdan beri siyaseti severim, ülkemin sorunları ile çok ilgiliyim. Memleket meselelerinin çözümüne katkıda bulunmak istiyorum"(t24)

sinan akçıl gaziantep
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?