TFF'den Şehitler adına şık hareket

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, 44 kişinin hayaşımı yitirdiği patlamanın ardından Emniyet Genel Müdürlüğü'ne 3 milyon TL bağış yapılmasına karar verdi.

TFF'den Şehitler adına şık hareket
Bu içerik 1254 kez okundu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, şehit ve gazi ailelerinin yararlanması için 3milyon TL bağış yapacağını açıkladı. Federasyon tarafından yapılan açıklama şöyle;

"Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, 13 Aralık 2016 tarihinde yaptığı toplantıda Emniyet Genel Müdürlüğü'ne 3 milyon TL bağış yapılmasına karar verdi.

Vodafone Arena Stadyumu'nda oynanan Beşiktaş-Bursaspor müsabakası sonrası yapılan hain saldırının ardından alınan karara göre, bu yardım adı geçen müsabakada güvenliği sağlamak üzere görevde bulunurken şehit ve gazi olan personelin ailelerinin yanı sıra tüm şehit ve gazi polis ailelerinin de yararlanması amacıyla Emniyet Genel Müdürlüğü'ne iletilecek.

Hain terör saldırısında hayatını kaybeden polis ve sivil şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet; ailelerine, Emniyet Teşkilatı'na, Milletimize başsağlığı, yaralı polis ve vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz."

tff şehit ve gazi aileleri için bağış patlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antibiyotiğe Direnç 450 Milyon Yıldır Var
Antibiyotiğe Direnç 450 Milyon Yıldır Var
Onlar Birlikte Selamlayacaklar
Onlar Birlikte Selamlayacaklar