Hüsnü Mahalli gözaltına alındı!

İktidara yakınlığıyla bilinen A Haber’de hedef gösterilen gazeteci Hüsnü Mahalli devlet büyüklerine hakaret ettiği iddiası ile gözaltına alındı.

Hüsnü Mahalli gözaltına alındı!
Bu içerik 879 kez okundu.

İktidara yakınlığıyla bilinen A Haber’de hedef gösterilen gazeteci Hüsnü Mahalli devlet büyüklerine hakaret ettiği iddiası ile gözaltına alındı. Gazeteci-Yazar Hüsnü Mahalli’nin evinin basılıp arama yapıldığı belirtildi. Cerablus doğumlu ve Yurt gazetesi yazarı Hüsnü Mahalli’nin İstanbul’daki evinde arama yapıldıktan sonra gözaltına alındı.

Gözaltı kararını CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş Twitter'dan duyurdu

Yarkadaş’ın açıklaması şöyle:

“Gazeteci Hüsnü Mahalli'nin evindeyim. Gözaltı işlemi yapılıyor. Biraz sonra sağlık kontrolüne götürülecek. Suçlama Türkiye Cumhuriyeti’ni aşağılama... Hüsnü Mahalli'nin sağlık durumu sıkıntılı... Kullandığı ilaçlar var... Morali gayet iyi…"

4 gün önce A Haber'de hedef gösterilmişti

İktidara yakınlığıyla bilinen A Haber kanalında yayımlanan Sabah Ajansı programının sunucusu Erkan Tan, Mahalli’nin attığı Beş Körfez ülkesi 20 aydır Yemen’e saldırıyor ama medyada bir tek haber yok. Suriye ordusu Halep’i teröristlerden temizliyor medyada kıyamet! Libya’da 4 yıldır herkes herkesi boğazlıyor boğazlattırılıyor medyada haber yok. Suriye ordusu Halep’i katillerden temizliyor medyada kıyamet!” tweetlerini canlı yayında göstermiş ve Mahalli’ye “Sen katilin itisin demişti.

Kaynak:t24

#hüsnü mahalli #barış yarkadaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?