Savcılıktan Demirtaş'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama!

Edirne Cumhuriyet Başsavcılığı, Edirne F Tipi Yüksek Güvenlikli F Tipi'nde tutuklan olan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

Savcılıktan Demirtaş'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama!
Bu içerik 437 kez okundu.
Edirne Cumhuriyet Başsavcılığı, Edirne F Tipi Yüksek Güvenlikli F Tipi'nde tutuklu olan ve önceki gece Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Bölümü'nde sağlık kontrolünden geçirilen HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.
Savcılığın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada Demirtaş'ın üç profesörden oluşan heyet tarafından muayene edildiği belirtildi.
Demirtaş'ın sağlık durumuna ilişkin yayımlana açıklama şöyle:
"Bazı basın ve yayın organlarında, Edirne F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda tutuklu olarak bulanan Selahattin Demirtaş'ın, ağır sağlık sorunlarının bulunduğu ve derhal tahliye edilmesi gerektiğine dair haberlere ilişkin, bir basın açıklaması yapılması gereği duyulmuştur. 12/12/2016 tarihli basın duyurumuzda, Edirne F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda tutuklu olarak bulanan Selahattin Demirtaş'ın, sağlık sorunları ile ilgili olarak ayrıntılı açıklamanın yapıldığı, 14/12/2016 tarihinde kontrol amacıyla sevk edildiği Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde üç profosörden oluşturulan heyet tarafından yapılan muayene, tetkik ve tahliller neticesinde, Selahattin Demirtaş'ın bir önceki basın açıklamamızda da belirttiğimiz üzere tehlike arz edecek herhangi bir sağlık sorununun bulunmadığı anlaşılmıştır" denildi.
selahattin demirtaş edirne savcılık sağlık durumuna ilişkin açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?