Ayşenur Arslan izleyiciye veda etti!

Gazeteci-Yazar Hüsnü Mahalli'nin Twitter'da devlet büyüklerine hakaret ettiği iddiasıyla tutuklanmasının ardından Gazeteci Ayşenur Arslan, Halk TV'de yayınlanan Medya Mahallesi adlı programına veda etti.

Ayşenur Arslan izleyiciye veda etti!
Bu içerik 556 kez okundu.

Gazeteci Hüsnü Mahalli'nin sosyal paylaşım sştesi Twitter'da devlet büyüklerine hakaret ettiği iddiası ile tutuklanması sonrası tepkiler büyüyor. Gazeteci Ayşenur Arslan da meslektaşı Hüsnü Mahalli’nin tutuklanmasına tepki göstererek "Bazen susmak en güçlü tepkidir. Susarak bağırıyorum. Hoşçakalın" diyerek gazeteciliğe veda ettiğini açıkladı.

"Susarak bağırmak ve insanlara birşey anlatmak istedim"

Canlı yayındaki veda açıklamasının ardından BirGün'e konuşan Ayşenur Arslan 'Bireysel anlamda sözlerin bittiği noktadayız. Programı da zaten bu nedenle bıraktım. Susarak bağırmak ve insanlara birşey anlatmak istedim.' dedi.

"Herşey normal (miş) gibi yapamazdım"

"Eğer ekran başında izleyenler el ele vermezse, ekran başında 'ah vah' edilerek kurtuluşa varılamaz. Açıkçası program arkadaşım aynı zamanda dostum Hüsnü Mahalli olmadan gazetecilik yapıyor (muş) program yapıyor (muş) gibi davranamazdım. Herşey normal (miş) gibi yapamazdım. Bu sebeple 'Hoşçakalın' dedim. Sonuçta ortaya bir kişi çıkıp sizi kurtarmayacak."

Halk TV’de yayınlanan “Medya Mahallesi” programını hazırlayıp sunan Ayşenur Arslan’ın Cuma sabahlarının daimi konuğu Hüsnü Mahalli’ydi.

Hüsnü Mahalli sosyal medya üzerinden devlet büyüklerine hakaret ettiği iddiasıyla gözaltına alınmış sevk edildiği mahkemece tutuklanmıştı.

ayşenur arslan medya mahallesi veda hüsnü mahalli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?