Sağlık bakanlığı: Kan stoğumuz yeterli

Kayseri Erciyes Üniversitesi'nin önünde bir özel halk otobüsünün yanına yaklaşan bir arabanın infılak ettirilmesiyle patlama meydana geldi. Erciyes tıp fakültesi patlamanın ardından 0 negatif kan ihtiyacı olduğu yönünde anons yaptı.

Sağlık bakanlığı: Kan stoğumuz yeterli
Bu içerik 1833 kez okundu.

Kayseri Erciyes Üniversitesi'nin önünde  bir özel halk otobüsünün yanına yaklaşan bir arabanın infılak ettirilmesiyle patlama meydana geldi. Erciyes tıp fakültesi patlamanın ardından 0 negatif kan ihtiyacı olduğu yönünde anons yaptı. Sağlık bakanlığı ise yeteri kadar kan stoğunun olduğunu söyledi. 

Kayseri Erciyes Üniversitesi'nin önünde  bir özel halk otobüsünün yanına yaklaşan bir arabanın infılak ettirilmesiyle patlama meydana geldi. 


NTV'de yer alan bilgilere göre, patlama üniversite önünde bir özel halk otobüsünün yanına yaklaşan bir arabanın infılak ettirilmesiyle gerçekleşti. Şiddetli patlamanın ardından ölü ve yaralılar olduğu söyleniyor.

Patlamayla ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Olayın görgü tanıkları, içinde çarşı iznine çıkmış askerlerin olduğu bir belediye otobüsün yanına gelen '71' plakalı bir araç tarafından gerçekleştirilen bir bombalı saldırı olduğunu ifade etti.

kayseri erciyes üniversitesi patlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?