Kayseri'deki terör saldırısında iki şehit Kocaeli'den

Kayseri'de sabah saatlerinde özel halk otobüsüne yönelik düzenlenen terör saldırısında, Kocaeli'den vatani görevini yapmak üzere gelmiş 2 arkadaşın şehit düştüğü öğrenildi. Şehit iki asker Abdulsamet Özen ile Raşit Yücel'in ailelerine acı haber Körfez Kaymakamı ve vali yardımcısı tarafından verildi.

Kayseri'deki terör saldırısında iki şehit Kocaeli'den
Bu içerik 1079 kez okundu.

Kayseri'de sabah saatlerinde özel halk otobüsüne yönelik düzenlenen terör saldırısında, Kocaeli'den vatani görevini yapmak üzere gelmiş 2 arkadaşın şehit düştüğü öğrenildi. Şehit iki asker Abdulsamet Özen ile Raşit Yücel'in ailelerine acı haber Körfez Kaymakamı ve vali yardımcısı tarafından verildi.

 

Acı haberi vali yardımcısı verdi


Kayseri 1 Komando Tugayı'nda vatani görevlerini yapmakta olan  Kocaeli'den 2 arkadaş bombalı saldırı sonrası şehit düştü. Kocaeli'de günlük yayınlanan yerel bir gazetede çaycı olarak çalışan Körfez Yeniyalı Mahallesi Şahin Sokak'ta ikamet eden Hüseyin Özen'in 3 çocuğundan biri olan Abdulsamet Özen'in ailesine acı haber  Kocaeli Vali Yardımcısı Dursun Balaban tarafından verildi. 4,5 aylık asker olan şehit Abdulsamet Özen'in Hakkari'de 1,5 ay görev yaptıktan sonra Kayseri'ye geldiği öğrenildi.

Vatana can feda

Körfez Fatih Mahallesi Sümbül Sokak'ta oturan Raşit Yücel'in evine ise, Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin gitti. Ailenin evde olmaması üzerine şehidin fabrikada çalışan annesi Şükran Yücel'e ulaşılabilse de babasına  ulaşılamadı. Şehit Yücel'in annesi fabrikadan eve getirildi. Raşit Yücel'in sosyal paylaşım sitesinde 26 Kasım tarihinde, 'Vatanıma canım feda' yazarak birliğinde çekilmiş bir fotograf paylaştığı öğrenildi.

DHA 

kayseri patlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?