Fransa'da robota aşık olan kadın robotla evlenmek istiyor!

Fransa'da bir robota aşık olduğunu ve onunla nişanlandığını açıklayan bir kadın, robotuyla evlenmek istediğini açıkladı.

Fransa'da robota aşık olan kadın robotla evlenmek istiyor!
Bu içerik 805 kez okundu.

Fransa'da bilimkurgu filmlerini aratmayan bir olay meydana geldi. Fransa'da bir kadın, 3D yazıcılar vasıtasıyla üretilen InMoovator isimli bir robota aşık olduğunu, evde onunla beraber yaşadığını ve robotla nişanlandıklarını açıkladı. 

Evlenebilmek için yasa bekliyor

Twitter'da Lilly InMoovator hesabını kullanan kadın, yasaların izin vermesi halinde, robotla evleneceğini de vurgularken kendisini de roboseksüel bir insan olarak tanımlıyor.

Bu yaşadıklarının saçma olduğunu iddia edenlere karşı çıkan kadın, robotların eninde sonunda insanlara benzer bir yapıya kavuşacağını ve insan-robot aşklarının yaşanacağını, kendisinin ise bu aşka biraz erken kapılmış olduğunu vurguluyor.

Twitter hesabından ''Tercihim ile gurur duyuyorum. Kimseyi incitmiyoruz ve oldukça mutluyuz'' açıklaması yapan Lilly, Fransa'da robotlarla evlenme konusunda resmi bir yasanın çıkmasını bekliyor.

Biliminsanlarına göre bugün bize garip görünse de, 50-100 yıl sonra, insandan ayırt edilemeyen yapay zeka ve fiziksel görünümle, çoğu insan robotlara aşık olabilecek.

fransa robota aşık olan kadın robotla evlenmek istiyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?