DHMİ'den Barbaros Şansal saldırısı için soruşturma

Devlet Hava Meydanları İşletmesi(DHMİ) modacı Barbaros Şansal'ın havalimanı inişinde darp edilmesinin ardından söz konusu saldırıya ilişkin soruşturma başlatıldığını duyurdu.

DHMİ'den Barbaros Şansal saldırısı için soruşturma
Bu içerik 557 kez okundu.
Devlet Hava Meydanları İşletmesi(DHMİ), KKTC’nin hakkında sınır dışı kararı almasının ardından Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alınan modacı Barbaros Şansal’ın havalimanına inişinden sonra darp girişimine uğradığı iddiaları üzerine bir açıklama yaparak söz konusu saldırıya ilişkin soruşturma başlatıldığını bildirdi.
DHMİ tarafından yapılan açıklamada şöyle: 

“ 02 Ocak 2017 gece saatlerinde KKTC’den sınır dışı edilerek İstanbul Atatürk Havalimanı’na getirilen Barbaros Şansal’a, darp girişiminde bulunulduğu öğrenilmiştir. Olayla ilgili soruşturma devam etmektedir. Sıkı güvenlik tedbirlerinin her zaman çok titiz bir şekilde uygulandığı Atatürk Havalimanı uçak park alanlarına, yolcu ve görevlilerin haricinde kimsenin ulaşmasına imkân bulunmamaktadır. Nitekim bu darp girişimi esnasında da aprona dışarıdan kimsenin girmediği tespit edilmiştir. Bu olayda, Genel Müdürlüğümüzün faaliyetleri kapsamında herhangi bir ihmal ve zafiyet kesinlikle söz konusu değildir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. “
barbaros şansal havalimanı linç dhmi soruşturma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?