Kılıçdaroğlu'ndan Anayasa değişikliği açıklaması

Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla anayasa değişikliği teklifine ilişkin açıklamada bulunan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Millet can korkusuyla yaşarken, yas tutarken, çözüm mercii olan TBMM’yi bir kişinin başkanlık hırsı için meşgul etmenizi bu millet unutmaz" dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan Anayasa değişikliği açıklaması
Bu içerik 429 kez okundu.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yeni anayasa değişikliği teklifine ilişkin açıklama yaptı.
Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:
 
"Millet can korkusuyla yaşarken, yas tutarken, çözüm mercii olan TBMM’yi bir kişinin başkanlık hırsı için meşgul etmenizi bu millet unutmaz! Terörün, OHAL’in gölgesinde, halktan kaçırılarak yapılan anayasa, halk için değil bir kişinin ve ailesinin geleceği için yapılan anayasadır! Günümüz ve tarih, tek adama teslim edilmiş ülkelerin felaket örnekleri ile doluyken, yeni bir felaketi ülkemize getirmek istiyorlar. Anayasalar değişebilir. Biz mevcut anayasanın değişmesine değil, tüm gücün tek bir kişinin elinde toplanmasına ve denetlenmemesine karşıyız."
kemal kılıçdaroğlu chp anayasa değişikliği teklifi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?