Bakırköy'de Polis Havaya Ateş Açtı. SON DAKİKA

Bakırköy'de kontrol noktasında üzerini aratmayan gösteri arbedeye neden oldu. Olayların olduğu yere gelen diğer gösterici gruplar ile polis arasında tansiyon yükseldi. Polis havaya ateş açarak grubu bariyerlerden uzaklaştırdı.

Bakırköy'de Polis Havaya Ateş Açtı. SON DAKİKA
Bu içerik 801 kez okundu.

1 Mayıs'ta Mecidiyeköy civarında toplanarak Taksim'e çıkmak isteyen bazı gruplara polis müdahale etti. Yapılan müdahale sonrası ara sokaklara dağılan göstericilerden bazıları Mecidiyeköy civarında bir araya gelmek isteyince polis tarafından gözaltına alındı. Mecidiyeköy'deki köprü altına getirilen göstericiler, burada plastik kelepçe takılarak gözaltı otobüsüne bindirildi. Şu ana kadar Mecidiyeköy civarında alınanların sayısının 25 olduğu belirtildi. 

GÖSTERİCİYİ YAKALAMAK İSTEYEN POLİS DÜŞTÜ

Talimhane'den Taksim Meydanı'na çıkmaya çalışan bir grup, polisin önlerini kesmesiyle pankart açarak slogan atmaya başladı. Gruba polis kısa sürede müdahale etti. Gruptakiler polise direnince, arbede çıktı. Bazı kişiler karga tulumba gözaltına alındı. Bu sırada gözaltına alınmamak için direnen bir kişiyi yakalamaya çalışan polis memuru dengesini kaybederek yere düştü. 

Bakırköy'de kontrol noktasında üzerini aratmayan gösteri arbedeye neden oldu. Olayı olduğu yere gelen diğer gösterici gruplar ile polis arasında tansiyon yükseldi. Polis havaya ateş açarak grubu bariyerlerden uzaklaştırdı.

bakırköy 1mayıs olaylar ateş istanbul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?