Atatürk'e cübbeli Ahmet hoca sahip çıktı..!

Atatürk'ün annesine hakarete Cübbeli'den de tepki: Dinsiz, donsuz adamlar! Milleti bu iftiralarla böldürmeyiz dedi.

Atatürk'e cübbeli Ahmet hoca sahip çıktı..!
Bu içerik 1751 kez okundu.

 

Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Mustafa Kemal Atatürk'ün annesine hakaret eden Hasan Akar'a tepki gösterdi. 'Bu da CIA’in oyunu" diyen Cübbeli Ahmet, Atatürk’ün annesine hakaret edenlere kaynaklık eden Rıza Nur için “Dinsiz, donsuz adam. Gâvurun önde gideni” ifadesini kullandı.

Dinsiz, donsuz adamlar"Atatürk'ün annesine hakarete 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü de tepki gösterdi.'Berat Kandili Özel Sohbeti'nde konuşan Cübbeli Ahmet, şunları söyledi: "Birisini kaldırdılar Atatürk'ün annesine sövdürüyorlar, hakaret ettiriyorlar. Hiç olacak iş midir yani. Kadının namuslu bir kadın olduğu, kitaplarda ibadetli olduğu, Kuran hatimleri, devir parasına kadar parasını verdiği, bütün hepsini tek tek yazmış. Bunların hepsini yapacaksınız. Şu hafız şunu okuyacak. hatmimi bu okuyacak. Kendi devamlı ibadet eden bir kadın ya. Sen ölmüş gitmiş bir kadının namusu hakkında, iffeti hakkında İslam'a göre asla caiz olmayan bir iftira. Bu da CIA'in oyunu. Öbür tarafı tahrik edecekler. İlla istiyorlar ki işte Kemalistler, yok Atatürk düşmanları şeklinde millet bölünsün. Bir de cemaatlere operasyon. Sen şimdi böyle yaparsan cemaaatler ne olur. Nurcuların hepsi bu kafada mı?"

"Hasan Akar mıymış neymiş. Diyeceğiz ki bu adamın yaptığı yanlıştır" diyen Cübbeli Ahmet Hoca, sözlerini şöyle sürdürdü:"Böyle bir laf olur mu. Bu nasıl hiç tanımadığı bir insanın annesine iftira ediyor. Bunun ahirette altından çıkabilir misin azabından. Namuslu bir insana namussuz iftirası atarsın. Rıza Nur bilmem bir şey yapmış. Rıza Nur gâvurun önde gideni. Rıza Nur kendi şahsi ihtiraslarından yazmış o kitabı. Dindarlığından yazmamış o kitabı. Bir Müslümanın böyle 

cübbeli ahmet hoca atatürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?