Hainler Yine Durmadı

Erdoğan ve Trump görüşmesi Beyaz Saray da devam ederken bir grup Türk Bayraklı destekçi ise ellerinde bayraklar ile Beyaz Saray önüne gelip slogan atarken aynı zaman da bir grup terör örgütü destekçisi ise onların tam karşılarında birkaç metre uzakta durdu.

Hainler Yine Durmadı
Bu içerik 384 kez okundu.

Terör örgütü destekçisi ve Türkiye Cumhuriyeti karşıtı olan bu grup Türk Bayraklı Grubun karşısında kışkırtıcı sloganlar atarken bunu da uzun süre devam ettirdi.

Üstelik bu skandal bunu ile de kalmadı ki ABD polis ekipleri olay yerine gelerek terör örgütü lehine slogan atan gruba izin verirken Türkiye Cumhuriyeti destekçisi olan ve ellerin de Türk Bayrakları beyaz saray önüne gelen diğer gurubu ise olay yerinden uzaklaştırmak üzere adımlarını ve müdahalelerini attı.

ABD polisinin bu skandal hareketi ise kritik bir zirve ve görüşmenin yapıldığı Beyaz Saray önünde gerçekleşince her iki tarafta da bir gerginlik meydana geldi. Terör örgütü yandaşı grup ABD’nin terör örgütü PKK ve YPG’ye silah vermeye devam etmesi yönünde pankartlar açarken bu yönde sloganlar attı.

Hainler pankart eylem slogan beyaz saray
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?