MHP'den Trump Erdoğan Görüşmesine Değerlendirme

ABD devlet başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında gerçekleşen görüşme sonrasın da ilk değerlendirme Milliyetçi Hareket Partisi cephesinden geldi.

MHP'den Trump Erdoğan Görüşmesine Değerlendirme
Bu içerik 458 kez okundu.

MHP genel başkan yardımcısı Şefkat Çetin yaptığı değerlendirme de bu Büyük Türkiye’nin gücünün artık dikkate alındığının bir göstergesi olmuştur. Burada yapılan görüşmede her iki devlet lideri de gereken söylemiş olabilir fakat asıl önemli olan bundan sonra Türkiye Cumhuriyeti devletinin duruşu ve buna bağlı olarak diğer partilerinde iktidara vereceği desteklerdir dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin bunun yanın sıra Amerika Birleşik Devletleri her ne kadar bu görüşmede sözler vermiş olsa da önemli olan söz vermiş olması değil bundan sonra verdiği sözler ile alakalı olarak atacağı somut adımlar bu sürecin bir göstergesi olacaktır ifadelerine yer verdi. Aynı zamanda Şefkat Çetin partisinin 21 Mayıs tarihinde yapacağı kongre ile ilgili olarak bu bizim için tarihimiz de bir ilk olacaktır.

Her ne kadar partimize bu güne kadar geçtiğimiz süreçte çelme takmaya çalışılsa da aramızdan bazı dava arkadaşlarımız bize karşı hareket ve tavır yapmış olsa da bunlardan alnımızın akı ile çımayı başardık. Onlar aramızdan ayrıldıktan sonra imanı ve dava anlayışı daha güçlü arkadaşlar ile yolumuza devam etmek üzere değişikliklere gittik ifadelerine yer verdi.

şefkat çetin MHP Açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?