Mankenler Fakirlerle Mi Çıksın Yani…

6 yıllık bir ilişkiyi bitiren manken Özge Ulusoy Hacı Sabancı’dan ayrıldıktan sonra ilk defa sevenlerinin karşısına Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında Lefke Avrupa Üniversitesinde öğrenciler ile buluştu.

Mankenler Fakirlerle Mi Çıksın Yani…
Bu içerik 1596 kez okundu.

Sevgilisi Hacı Sabancı’dan ayrıldıktan sonra ilk defa sevenleri ile buluşana güzel Manken Özge Ulusoy burada öğrencilerin sorularını cevapladı. Manken Özge Ulusoy öğrencilerden gelen bir soru üzerine verdiği cevapla sosyal medya da bayağı bir eleştiri aldı. Öğrencilerden birisi Sabancı ailesinin veliahtı olan bir isim ile ilişkinizi sonlandırdınız nasıl hissediyorsunuz Özge Ulusoy bunun hissetmesi herkes de olan duygular veliaht falan olması hiçbir şeyi değiştirmez cevabı verdi.

Bu cevabın üzerine söz alan bir başka öğrenci ise peki o zaman neden siz güzel mankenler hep zenginler ile görüşüyorsunuz sorusunu yöneltince manken Özge Ulusoy hayır Emre Altuğ ile Çağla Şikel var fakat ne yapsın mankenler de fakirlerle mi çıksın cevabı verdi.  Bunun üzerine öğrenciler eleştiri yağmuruna tutarken bir öğrenci de çok güzelsiniz benimle evlenir misiniz dedi güzel manken ise bu aralar çok fazla teklif alıyorum fakat bir ilişkiyi yeni bitirdim o yüzden henüz düşünmüyorum cevabı verdi.

özge ulusoy evlilik hacı sabancı sabancı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?