İstanbul’dan Kaçıp Çiftçi Oldu

İstanbul’dan Kaçıp Çiftçi Oldu
Bu içerik 811 kez okundu.

Yıllarca büyük firmalarda çalışarak en üst düzeyler de pazarlama stratejileri geliştirdi. Fakat bu yoğun hayattan sıkılarak artık kendisi İstanbul’dan Kaçıp Çiftçi oldu.

Fox Tv haber spikeri Fatih Portakal’ın eşi Armağan Portakal 1992 yılından bu yanan plazalarda yaptığı yoğun çalışma ve tempolu iş hayatında sıkılarak İzmir Seferihisar da aldığı bir arazi üzerinde meyve sebze yetiştirmekle ile kalmayıp kendi yaptığı bal ve benzeri ürünleri de internet piyasası üzerinden satışa çıkardı.

Armağan Portakal 1992 yılından bu çalışma hayatındayım. Yıllarca büyük firmalarda pazarlama departmanın da en üst düzeylerde çalıştım sadece bunun ile kalmayıp büyük firmalarında çoğunda başarılara imza attım. Fakat bu yoğun tempo bir zaman sonra çekilmez ve kaldırılmaz hale geldi. Bunun üzerine İzmir Seferihisar da almış olduğum arazi üzerinde kendi ürünlerimiz yetiştirerek kendi ürünlerimi satıyorum. Artık iş ve vakit planlamamı da kendi işim üzerine yapıyorum ve bundan gayet mutluyum. Bence insanlar doğanın koyduğu kuralları aştığı için mutsuzluk ile karşı karşıya kalıyor dedi.

armağan portakal fatih fatih portakal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?