Künye

Haber Metraj Sitesi adına

İMTİYAZ SAHİBİ


Tolga Önalan - tolga@pubmedya.com

EDİTÖRLER
Aykut Kocaadam - aykut@habermetraj.com
Dilara Yüksel - dilara@habermetraj.com
Elif Avcı - elif@habermetraj.com
Esra Sinav - esra@habermetraj.com
Fahriye Demirci - fahriye@habermetraj.com
Kubilay Kos - kubilay@habermetraj.com
Tuğba Öztürk - tugba@habermetraj.com
Benay Gürücü - benay@habermetraj.com
Buse Gülpınar - buse@habermetraj.com
Damla Pullukçu - damla@habermetraj.com
Merve Yapılı - merve@habermetraj.com
Sebahat Ok - sebahat@habermetraj.com

 

KÖŞE YAZARLARI

Ali Furkan Yıldız - alifurkan@habermetraj.com
Çağkan Yapıcı - cagkan@habermetraj.com
Fatih Çelebi - fatih@habermetraj.com
Mert Yıldırım - mertyildirim@habermetraj.com

Web TV

Özgür Deniz Barut - ozgur@pubmedya.com

MALİ DANIŞMAN

Esra Celepoğlu

E-POSTA ADRESLERİ

basinbulteni@habermetraj.com - (Basın Bülteni)

iletisim@habermetraj.com - (Halkla İlişkiler)


SİSTEM YÖNETİM VE YAZILIM 


Gazi Soft  Bilişim Hizmetleri 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soma davasında ara karar verildi
Soma davasında ara karar verildi
Fatih'te silahlı saldırı
Fatih'te silahlı saldırı