Künye

Haber Metraj Sitesi adına

İMTİYAZ SAHİBİ


Mustafa KARALI - mustafa@birharika.com

EDİTÖRLER
Aykut Kocaadam - aykut@birharika.com
Dilara Yüksel - dilara@birharika.com
Elif Avcı - elif@birharika.com
Esra Sinav - esra@birharika.com
Fahriye Demirci - fahriye@birharika.com
Kubilay Kos - kubilay@birharika.com
Tuğba Öztürk - tugba@birharika.com
Benay Gürücü - benay@birharika.com
Buse Gülpınar - buse@birharika.com
Damla Pullukçu - damla@birharika.com
Merve Yapılı - merve@birharika.com
Sebahat Ok - sebahat@birharika.com

KÖŞE YAZARLARI

Ali Furkan Yıldız - alifurkan@birharika.com
Çağkan Yapıcı - cagkan@birharika.com
Fatih Çelebi - fatih@birharika.com
Mert Yıldırım - mertyildirim@birharika.com

Web TV

Özgür Deniz Barut - ozgur@birharika.com

MALİ DANIŞMAN

Esra Celepoğlu

E-POSTA ADRESLERİ

basinbulteni@birharika.com - (Basın Bülteni)

iletisim@birharika.com - (Halkla İlişkiler)


SİSTEM YÖNETİM VE YAZILIM


Gazi Soft Bilişim Hizmetleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Bakanlıktan Vatandaşlıktan Çıkarılacaklar Listesi
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?
Nusr-Et'in 2017 yılı menüsü..?