Ajans 360 Ekibi

2008 yılında yerel bir ajans olarak kurulan Ajans 360, alanında profesyonel çalışma ekibi ile hizmet vermektedir.

Ajans 360 Ekibi
Ajans 360 Ekibi Haber Metraj
moyo

2008 yılında yerel bir ajans olarak kurulan Ajans 360, alanında profesyonel çalışma ekibi ile hizmet vermektedir. Günümüzde ulusal platformda dahi tasarımları ile baş gösteren ajansın oldukça geniş bir hizmet skalası bulunuyor. Kurumsal web tasarım işlemlerinden Katalog tasarımlarına kadar pek çok tasarım ve yazılım alanında çalışmaları devam etmektedir. Özellikle de çeşitli e-ticaret ya da özel kuruluşların bilinirliğini arttıran ajans 360, birçok firmaya sağladığı iş birliği ile de başarılı sonuçlara imza atmıştır. Sıfırdan başlanan projelerde yepyeni bakış açıları sunarak ilerlerken müşteri taleplerini ve memnuniyetini de en üstte tutmayı başarmıştır. Firma özel web tasarımlarına ihtiyacı olan tüm müşterileri için tek bir tık uzaktadır. Böylece markasını duyurmak isteyen herkes tek tıkla Ajans 360 ekibi ile rahatlıkla iletişime geçebilir.

Ajans 360 Markaları

Ajans 360 ekibi tüm çalışmalarına sanat eseri olarak yaklaşmaktadır. Her proje bitiminde ise ortaya yeni bir sanat esiri bırakır. Bu bağlamda ajans çeşitli markalara reklam ve web tasarım hizmeti sunarak yüksek kalitede iş bitimi sağlamıştır. Ajansın çalışmalar gerçekleştirdiği bazı markaları aşağıda maddeler halinde sıraladık.

  • Alaçatı Taş Otel
  • Forum Diyarbakır
  • Carruba Butik Otel
  • BiBolu

Yukarıda belirttiğimiz marka ve kuruluşlar dışında ajansın iş birliği yaptığı 10’dan fazla projesi bulunmaktadır. Özellikle de otel web tasarımı konusunda oldukça başarılı işler ortaya koymuştur. The Sign Hotel, kücükoteller.com ve Highway otel gibi markaların web ve katalog tasarımlarını yapan ajans, ayrıca kuyumcu, AVM ve inşaat sektörlerinde yer alan işletmeler için de tasarım oluşturmuştur. Müşterilerine en iyi şekilde hizmet veren Ajans 360’ın çalışmalarını incelemek için web adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca kendi firma ya da işletmenizi büyütmek ve daha da geliştirmek istiyorsanız da mutlaka Ajans 360 ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Ajans 360 Hizmetleri

Ajans 360 firması, müşteri istek ve talepleri doğrultusunda hareket eden bir ajanstır. Bununla birlikte yaptığı işe sevgisini ve özgünlüğünü katan çalışma ekipleri ile bulunduğu sektörde geniş bir hizmet sağlamaktadır. Kataloglar üzerinden marka adını duyurmak her zaman çok daha verimli sonuçlar doğurur. Bu bağlamda Ajans çeşitli markalar için katalog tasarımı projesi de yapmaktadır. 

Henüz sesini duyurmamış ya da PR alanında çalışma gerçekleştirmemiş markalar, Ajans 360 ile adından söz ettirmeye başlıyor. E-ticarette markaların katalogları, web tasarımları ve reklamları oldukça ön planda olması gereken faktörlerdir. Bu süreçte de alanında uzman olan bir ekip ile çalışmak markanızın büyümesinde etkili olacaktır. Ajans 360, kendini geliştirmek ve markasını büyütmek isteyen, özgün içeriklere sahip olmak isteyen tüm girişimcilere açıktır. Ayrıca ajansın online web adresi üzerinden de çalışanlar ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte ajans ile çalışmak isteyen tüm müşteriler bu platform üzerinden kısa sürede form doldurarak teklif alabilirler.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
NATO'dan Rusya'ya Sert Uyarı
NATO'dan Rusya'ya Sert Uyarı