Sıfırdan bir takım, kusursuz başarı

Yaklaşmakta olan Valorant VCT Challengers turnuvasına katılacak olan takımlardan biri olan SENTINELS Gamingin hali hazırda bir takımı bulunuyordu fakat turnuvaya 1 gün kala takımlarında değişikliğe giden onwin SENTINELS yönetimi takıma Tyson “Tenz” Ngo yu transfer etmek gibi çılgınca bir karar almışlardı.

Sıfırdan bir takım, kusursuz başarı
Sıfırdan bir takım, kusursuz başarı Haber Metraj
moyo

 

Yaklaşmakta olan Valorant VCT Challengers turnuvasına katılacak olan takımlardan biri olan SENTINELS Gamingin hali hazırda bir takımı bulunuyordu fakat turnuvaya 1 gün kala takımlarında değişikliğe giden onwin SENTINELS yönetimi takıma Tyson “Tenz” Ngo yu transfer etmek gibi çılgınca bir karar almışlardı. Daha önceden Cloud9 Blue da oynayan Tenz yeni takımına alışmaya fırsat bulmadan, hiç antrenman yapamadan turnuvada boy gösterecekti. Bütün taraftarlar bunun kötü bir fikir olduğunu savunurken herkes Tenz’in nasıl bir performans ortaya koyacağını büyük bir merakla bekliyordu.

Final Maçı Heyecanlı Geçti

Gün geldi ve final maçı başladı. Sentinels finalde Faze Clan a karşı oynuyordu Tenz kimsenin beklemediği bir performansla takımını sırtladı. Herkes ileride Tenz’in takım uyumu arttığında ne kadar daha iyi onwin giriş oynayabileceğini konuşmaya başladı. Sentinels finalde Faze Clan’ı yenerek 60.000 dolar olan büyük ödülün sahibi oldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
Yetki Belgesine Sahip Olmayanlar Kuyumculuk Yapamayacak
NATO'dan Rusya'ya Sert Uyarı
NATO'dan Rusya'ya Sert Uyarı